Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ayat ikon

Ayat 1.4

Ayat  – Kur’an-ı Kerim Mukabele Meal ve Tefsiri

 

Ayat, bir çok dile çevrilmiş benzersiz özelliklere sahip bir çapraz platform Kur’an programı. Şu anda Dünya’da  1,000,000 ‘dan fazla bilgisayar yüklenmiş bir programdır.

Sayfamızda bulunan link direkt olarak uygulamayı kullanacağınız siteye yönlendirecek. Daha önce bilgisayara kurulan program, şu anda kurulamayıp sadece kendi sayfasından kullanılmaktadır. Program sayesinde, surelere tek bir tıklamayla ulaşabilir, sure ezberi çalışabilir, sesli karşılaştırma yapabilir, sessiz okuyabilir, meal takip edebilir, kaldığınız yerden devam edebilir ve  otomatik sayfa geçişi yapabilirsiniz.Eğitim aşamasındaki öğrenciler için bulunmaz bir programdır. Ayrıca bir dilden başka bir dile çeviri özelliği bulunan bu yazılım sayesinde, Arapça, Türkçe, Kürtçe, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Almanca, Bosnaca, Farsça, Fransızca, Malezya ve Endonezya dillerine çeviriler yapabilirsiniz.


Kendimiz bu programı bilgisayarımızda denediğimizde, benzer muadil programlara göre en iyisi diyebileceğimiz özelliklerini gördük.  Öncelikli tavsiye edeceğimiz Kur’an Eğitimi için katkı sağlayacak bu programı mutlaka indirip denemelisiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

KULLANIM VİDEOSU

Ayat

Yazan: meto

Ayat 1.4 YAPILAN YORUMLAR