Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Balabolka ikon

Balabolka 2.15.0.825

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Balabolka – Metinleri Sese Çevirme Yazılımı

 

Balabolka Metin-To-Speech (Metinleri sese Dönüştürme) programıdır. Sisteminizde yüklü tüm bilgisayar sesleri içerisinde mevcuttur.

Balabolka  Ekrandaki metinleri, WAV, MP3, MP4, OGG veya WMA ses dosyası olarak kaydedilebilir. Program, AZW, AZW3, CHM, DjVu, DOC, EPUB, FB2’ye, HTML, LIT, Mobi, ODT, ÇHC, PDF ve RTF dosya türündeki metin yazılarını görüntülemek ve ses dosyasına çevirmek için işlevsel özelliktedir.

Program ile harici LRC dosyaları veya ses dosyaları içinde MP3 etiketleri senkronize metni kaydedebilirsiniz. Bir ses dosyası üzerinde  bilgisayarda veya modern dijital müzik çalarlar üzerinde oynayabilir, metin (şarkı sözlerini olarak, aynı şekilde de) eş zamanlı görüntüleyebilirsiniz. Programı sistem tepsisinden veya kısayol tuşlarıyla kolayca kontrol edebilirsiniz.Nerede ne amaçla kullanılmaya ihtiyaç duyulacak bir program olduğunu bilmesek te, Programı kendi bilgisayarımızda test ettiğimizde, kendi özellikleri ve işlevselliklerinin bahsedildiği gibi eksiksiz ve kusursuz olarak çalıştığını gördük. Metin bölümüne sesli olarak dinlemek istediğiniz metni girmiş olup daha sonra üst görev bölümündeki ok işaretine tıklamanız yeterli olacaktır.

Program Türkçe dil desteğine sahip olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizden indirip sizlerde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

balabolka

PROGRAM VİDEOSU


İşletim sistemi: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8/10

Diller: Bulgarca, İngilizce, Arapça, Katalanca, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Hollandaca, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Farsça, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rumence, Rusça, Sırpça, Slovence, İspanyolca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca

 

 

Yazan: meto

Balabolka 2.15.0.825 YAPILAN YORUMLAR