Bandicut ikon

Bandicut 3.5.0.599

Bandicut – Video Kesme Birleştirme Programı

 

Bandicut, Basit bir arayüze sahip olup kullanımı oldukça kolay son derece hızlı bir video kesme ve birleştirme programıdır.

Program tamamen videoları kesme ve birleştirme amacına göre tasarlanmıştır. Bu sayede sadece videoları kesmek ve birleştirmek haricinde aynı zamanda sesleri çıkarıp yeni sesleri eklemek gibi özelliklerini de kullanabilirsiniz.

Bandicut, kullanımı kolay bir arayüze sahip süper hızlı video kesme birleştirme yazılımıdır. Orijinal video kalitesini korurken, kullanıcıların video bölümlerini hızlı bir şekilde kırpmasını sağlar. Kullanıcılar ayrıca videodan MP3’e ses çıkarabilir, birden fazla video dosyasına katılabilir, videodan bir veya daha fazla bölümü kaldırabilir veya videoyu birden fazla dosyaya bölebilir.Kayıpsız video kesme yazılımı, videonun bazı kısımlarını yeniden kodlamadan kesebiliyor. Çok sayıda video kesici programı var. Ancak video dosyalarınızı kesmek, kırpmak, kırpmak, bölmek veya birden fazla kesimi birleştirmek istiyorsanız, bu programdan faydalanabilirsiniz. Program, AVI, MP4, MOV, M4V, MKV, MPEG, MPG, DAT, VOB, FLV, ASF, WMV, TS, TP, TRP, MPE gibi birçok dosya formatıyla  çalışır.

Bu program Herkesin kolay kullanabileceği bir özelliğe sahip olmakla beraber, deneme sürücü olarak yayınlanmıştır. Programı beğendiğiniz de lisans anahtarı almak için ödeyeceğiniz BD 29 dolardır.

Bandicut

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

Bandicut 3.5.0.599 YAPILAN YORUMLAR