Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...
Bedava YouTube kullananlara kötü haber  YouTube Vanced fişi çekti

Bedava YouTube kullananlara kötü haber YouTube Vanced fişi çekti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...
Youtube vanced kapanıyor

Bedava YouTube kullananlara kötü haber YouTube Vanced fişi çekti

 

YouTube Vanced geliştiricileri bedava YouTube kullananları üzecek bir karara imza attı. YouTube Premium satın almadan Android cihazlarda YouTube kullanılmasını sağlayan YouTube Vanced fişi çekti.

Google’ın yasal yollara başvuracağını açıklaması üzerine uygulamanın yakında kapatılacağı duyuruldu. Android cihazlar için vazgeçilmezler arasında yer alan YouTube Vanced önümüzdeki günlerde hizmetlerini durduracak.

En popüler üçüncü taraf YouTube uygulaması olarak bilinen YouTube Vanced yasal sebeplerden dolayı kapatılacak. Konu hakkında açıklama yapan Vanced geliştiricileri, “Yasal nedenlerden dolayı uygulamanın geliştirmesini durdurma kararı aldık. Önümüzdeki günlerde sitedeki indirme linkleri kaldırılacaktır. Bunun duymak istediğiniz bir şey olmadığını biliyoruz ama yapmamız gerekiyordu. Yıllarca bizi desteklediğiniz için hepinize teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Şirket bu kararı vermeye zorlandıklarının da altını çizdi. Ancak YouTube Vanced’in veda ediyor oluşu bu uygulama için illa ki yolun sonu olduğu anlamına gelmiyor. Geliştiriciler Vanced uygulamasına benzer bir uygulama geliştirmeyi tercih edebilir. Tabi ortada net bir şey yokken buna kesin  gözüyle bakmak da yanlış olacaktır. Ancak YouTube Premimum almaktan kaçınan milyonlarca kullanıcı olduğu düşünüldüğünde alternatif bir uygulama söz konusu olabilir. Bunun gerçek olup olmayacağını zamanla bekleyip göreceğiz. YouTube Vanced’in sunduğu en iyi özellik de reklamsız bir YouTube hizmeti sunmasıydı.

 

 

 

Kaynak: Webtekno

Bedava YouTube kullananlara kötü haber YouTube Vanced fişi çekti YAPILAN YORUMLAR