Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BeeCut ikon

BeeCut for iPhone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

BeeCut for Android – Video Editleme Uygulaması

 

BeeCut, bilgisayara indirdiğiniz videoların üzerinde bulunan ve sizleri rahatsız ettiğini düşündüğünüz logolardan kurtulmak yada fligranları silmek için kullanacağınız ve video editlemek için bir programdır.

BeeCut for Android, özellikle video editleme işinde yeni olanlar için tasarlandı! Herkes istediği zaman benzersiz ve harika videolar oluşturabilir. Bu uygulama ile, filtreleme, kırpma, kesme, döndürme, geçiş ekleme vb. çok sayıda kullanışlı özellik sunar. Ayrıca pratik bir kullanıcı ara yüzüne sahip. Karmaşık ayarlarla uğraşmadan yalnızca birkaç saniye için kısa ve komik videolar yapabilirsiniz

Videolara fligran eklemek veya videolara logo eklemek, genellikle videonun sahibinin kendi markasını tanıtmak veya videonun yasal sahibi olduğunu anlatmak için kullandığı bir yöntemdir. Dağıtımına aracılık yapmamak suretiyle, bilgisayara indirip kendinizin izleyeceği videolarda bulunan bu logo ve fligranlar bazı insanlar için rahatsız edici olabilir. Oysa videolarda ki fligran ve logolardan kurtulmak çok zor değildir. Bu işi online yapan siteler olduğu gibi, yine aynı şekilde videolarda fligran silme programları da var.

BeeCut for iPhone

Nasıl kullanılır : 

  • Bilgisayardaki tarayıcınıza giderek program dosyasını indirip PC’nize kurun. Kurulum tamamlandıktan sonra programı çalıştırın ve video görüntü oranını seçin.
  • Dosyayı yüklemek için “Aktar” ve “Dosya Aktar” seçeneklerine gittikten sonra bilgisayarınızda bulunan dosyayı seçin.
  • Dosyayı çalışma alanına sürükleyip bırakın. Sağ tıklayın ve “Kırp” butonunu seçin. Ya da dosyanın üstüne tıklayın ve “Kırp” butonunu seçin. Video görüntü oranını tutmak istiyorsanız “Görüntü oranını koru” seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • İşiniz bittikten sonra dosyayı bilgisayara kaydetmek için “Aktar” seçeneğini kullanın.

Yazan: meto

BeeCut for iPhone YAPILAN YORUMLAR