BeeCut ikon

BeeCut 1.1.1.2

BeeCut – Fligran ve logo kaldırma programı

 

BeeCut, bilgisayara indirdiğiniz videoların üzerinde bulunan ve sizleri rahatsız ettiğini düşündüğünüz logolardan kurtulmak yada fligranları silmek için kullanacağınız bir programdır.

Videolara fligran eklemek veya videolara logo eklemek, genellikle videonun sahibinin kendi markasını tanıtmak veya videonun yasal sahibi olduğunu anlatmak için kullandığı bir yöntemdir. Dağıtımına aracılık yapmamak suretiyle, bilgisayara indirip kendinizin izleyeceği videolarda bulunan bu logo ve fligranlar bazı insanlar için rahatsız edici olabilir. Oysa videolarda ki fligran ve logolardan kurtulmak çok zor değildir. Bu işi online yapan siteler olduğu gibi, yine aynı şekilde videolarda fligran silme programları da var.

BeeCut

PROGRAMIN İNCELEME VİDEOSU

Nasıl kullanılır : 

  • Bilgisayardaki tarayıcınıza giderek program dosyasını indirip PC’nize kurun. Kurulum tamamlandıktan sonra programı çalıştırın ve video görüntü oranını seçin.
  • Dosyayı yüklemek için “Aktar” ve “Dosya Aktar” seçeneklerine gittikten sonra bilgisayarınızda bulunan dosyayı seçin.
  • Dosyayı çalışma alanına sürükleyip bırakın. Sağ tıklayın ve “Kırp” butonunu seçin. Ya da dosyanın üstüne tıklayın ve “Kırp” butonunu seçin. Video görüntü oranını tutmak istiyorsanız “Görüntü oranını koru” seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • İşiniz bittikten sonra dosyayı bilgisayara kaydetmek için “Aktar” seçeneğini kullanın.

Yazan: meto

BeeCut 1.1.1.2 YAPILAN YORUMLAR