Binance ikon

Binance 1.22.0.0

Binance – Kripto Varlık Alım Satım ve Analiz Paneli

 

Binance ile bilgisayarınızın masaüstünden kripto para alım satım ve kripto piyasası analizleri yapmak sizler için büyük kolaylık sağlar.

2017’de Çin’de başlatılan (ve daha sonra Japonya’ya taşınan) Binance, günlük alım satımlarda ortalama iki milyar doların üzerinde ve saniyede bir buçuk milyondan fazla işlem yapan en büyük, en eksiksiz ve en popüler kripto alım satım platformlarından biridir. .

Birkaç yıl önce piyasaya çıkışından bu yana uzun bir yol kat etti. Çok sayıda resmi öğrenme aracı ve kripto-ansiklopedi, kripto tabanlı hayır kurumu, güvenli cüzdan ve topluluk odaklı Binance blok zincirinin yanı sıra, platform aynı zamanda tüm büyük işletim sistemleri için resmi müşterilere de sahip.

Binance’in resmi uygulaması hakkında

Doğrudan bilgisayarından kripto para satın almak, satmak ve takas etmek isteyen herkes için mükemmel bir araç olan Binance Windows uygulaması hakkında konuşmak için buradayız.

Bu müşterilerin yaratılmasının ana nedeni basit: Size Binance ile mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmak.

Masaüstü uygulamasında yükleme sürelerinin Binance web sitesinden daha kısa olduğu iddia ediliyor, GUI daha pürüzsüz ve daha iyi görünüyor, web tarayıcısıyla ilgili saldırılar söz konusu olduğunda daha az risk var ve birden fazla hesap arasında geçiş yapmak çok daha kolay.

Uygulamayı tanıma

Eğer bir kripto acemiyseniz ve daha önce Binance gibi hizmetleri hiç kullanmadıysanız, uygulamanın biraz korkutucu görünme ihtimali yüksektir. Bunun uygulamanın kendisiyle hiçbir ilgisi yoktur, ancak daha çok işlem platformunun karmaşık doğasıyla ilgilidir.

Uygulama size en son ve en iyi ticaret anlaşmalarının yanı sıra tüm ilgili pazarlara ve ticaret fırsatlarına anında erişim sağlar.

Her şey size siyah temalı, modern ve sorunsuz çalışan bir GUI aracılığıyla sağlanır ve en zorlu yatırımcıları bile mutlu etmek için yeterli özelleştirme seçenekleri sunar.

Uygulamanın genel düzenini özelleştirebilir, bölümler ekleyip kaldırabilir (Flash siparişleri, grafikler, ticaretler, pazarlar, sipariş defterleri vb.) Ve mevcut üç temadan birini seçebilirsiniz.

Modern bir uygulamadan beklendiği gibi, uygulamanın bildirimler aracılığıyla bilgileri nasıl görüntüleyeceği üzerinde tam kontrole sahip olursunuz ve ayrıca mevcut birden çok dilden birini seçebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada Binance panelinin Mac, Android ve iOS sürümlerini de indirebilirsiniz.

 

Binance

 

Toplam Puan

Yazan: meto

Binance 1.22.0.0 BENZER İÇERİKLER
Binance 1.22.0.0 YAPILAN YORUMLAR