BIOSAgentPlus_ikon-removebg-preview

BIOSAgentPlus 2.2019.1.31

BIOSAgentPlus – Bios Bilgilerini Öğrenme Programı

 

BIOSAgentPlus, bilgisayarınızın BIOS’unu ve diğer sistem bilgilerini mümkün olan en kısa sürede otomatik olarak tanımlayabilen basit, kullanımı kolay bir uygulama.

Yüklü sürücülerin sürümünü (BIOS dahil) kontrol eden ve güncellenmeleri gerekip gerekmediğini size bildiren hafif ve taşınabilir bir yazılım parçasıdır. Herhangi bir ayar içermediği için çalışmak çok basittir.

Kurulum paketi bulunmadığından, sabit sürücüdeki, USB flash diskteki veya diğer benzer depolama birimindeki herhangi bir konumdan çalıştırmak için çalıştırılabilir dosyaya tıklayabilirsiniz. En önemli yönlerinden biri, Windows Kayıt Defteri alanının yeni girişler almaması ve kalan dosyaların, uygulamayı kaldırdıktan sonra sabit diskte tutulmamasıdır.

Başlatma sırasında sürücülerin durumunu kontrol etmek için bilgisayarda kapsamlı bir tarama gerçekleştirir. Tamamlandığında, sonuçları varsayılan web tarayıcınıza yüklenen bir sayfada gösterir. BIOS güncellemesi kullanılabilirliğinin yanı sıra, program disk sürücülerinin, ekran bağdaştırıcılarının, DVD / CD-ROM sürücülerinin, insan arabirim aygıtlarının, klavyelerin, farelerin ve diğer işaretleme aygıtlarının durumunu gösterir.

Bu öğelerden herhangi birinin bir güncellemeye ihtiyacı varsa, program, alabileceğiniz bağlantıya bir kısayol sağlar. Ne yazık ki, bu özellik programın kayıtsız sürümünde mevcut değildir. Uygulamanın tarama prosedürü sırasında en az CPU ve RAM kullanılır. İşletim sisteminin kilitlenmesine, çökmesine veya hata iletişim kutularını açmasına neden olmadan doğru bilgileri görüntüler. Genel basitliği sayesinde, ilk kez kullananlar, program ile nasıl çalışacaklarını çözmede hiçbir sorun yaşamaz. Bios bilgilerini öğrenme programı arayanlar için geliştirilmiş bir programdır.

Not: Programın adı nedeniyle antivirüs programı virüs olarak algılayarak siliyor. Kullanmak isterseniz, Antivirüs programını geçici olarak kapatmanız gerekir.

 

BIOSAgentPlus

 

 

Toplam Puan

Yazan: meto

BIOSAgentPlus 2.2019.1.31 YAPILAN YORUMLAR