Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bitdefender Antivirus Free Edition 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bitdefender Antivirus Free Edition  – Ücretsiz Antivirüs Programı

 

Bitdefender Antivirus Free Edition, bilgisayarınızı korumak için ücretsiz hizmet sağlayan etkili bir virüs koruma programı.

Kurulumu ve kullanımı son derece kolay olan bu antivirüs programı ile, bilgisayarınızı virüslere ve casuslara karşı tarama yapabilirsiniz. Sistem tepsisinde sessizce çalışan bu programın diğer ücretli olan sürümlerde ki kadar çok sayıda özellikleri bulunuyor. Artık İnternet güvenliği, kimlik koruması  gibi özellikleri bulunuyor. Virüsleri ve casusuları bulduğu anda temizleyen bir özelliğe sahiptir.

Bu yazılım tüm antivirüs programı üreticilerinde olduğu gibi, onların ücretsiz seçeneklerinden biridir. Esas amaç bilgisayar kullanıcılarının  Antivirüs Programı ihtiyaçlarını giderirken, onlara kendilerini tanıtabilmek ve müşterileri olmalarını sağlamaktır. Bu anlamda her bir güvenlik yazılım firması tarafından daha az gelişmiş özelliklerde alternatif seçenekler sunulmaktadır. Bu yazılım ise ücretsiz sürümüne anlık koruma özelliği de eklemiş durumdadır.

Daha etkili ve gelişmiş özelliklere sahip profesyonel bir antivirüs kullanmak istediğinizde, mutlaka ücret ödeyerek satın almanız gerekiyor. Bit Defender Antivirüs Plus bu yazılımın gelişmiş ücretli seçeneğidir. programı bilgisayarımızda denedik. Vasat bir şekilde çalışarak görevini yerine getiriyor fakat, her hangi otomatik güncelleme özelliği bulamadık.

Full tarama veya kısmi tarama seçeneği bulunuyor. Karantinada ki virüsleri görüntüleyip silebiliyorsunuz. Bunun dışında, programı sistem tepsisi üzerinden farenizin sağ tuşu ile kontrol edebiliyorsunuz. Program oldukça hafif olma suretiyle bilgisayarı kasmıyor. Bu yazılımın hafif olması, virüsleri temizleme özelliği olması ve ücretsiz olması, programı kullanmak isteyenler için tercih nedeni olabilir.

Bitdefender Free Edition

 

 

Yazan: meto

Bitdefender Antivirus Free Edition 2019 BENZER İÇERİKLER
Bitdefender Antivirus Free Edition 2019 YAPILAN YORUMLAR