Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bitdefender Antivirus Plus ikon

Bitdefender Free Edition 26.0.35.174

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Bitdefender Free Edition – Ücretsiz Antivirüs Programı

 

Bitdefender Free Edition, bilgisayarı, kullanıcı yapılandırması gerektirmeden her zaman kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan hafif ve ücretsiz antivirüs programı.

Bitdefender, en üst düzey performans sonuçları sunan etkili antivirüs çözümleri söz konusu olduğunda, kullanıcı topluluğu arasında zaten bir markadır. Geliştirici, üç profesyonel av çözümü olan Antivirus Plus, Internet Security ve Total Security ile gurur duysa da, kaynak dostu kalırken kötü amaçlı yazılım saldırılarını savuşturmak için tasarlanmış daha basit bir sürümü ayrıca sunuyor.Program, sistem tepsisi alanında sessizce her zaman açık olarak bekler ve kullanıcıları yalnızca bilgisayardaki şüpheli etkinlikleri tespit ederken uyarır. Konfigürasyon gerektirmeden kendi başına olabilecek problemlere karşı yada zararlı yazılımlara karşı sizi ikaz eder.

Kurulum prosedürü özel giriş gerektirmeyen hızlı ve kolay bir iştir. Program, kötü amaçlı yazılımdaki mevcut durumu değerlendirmek için başlangıçta bilgisayarda bir ilk tarama çalıştırmayı teklif eder. Program yalnızca istek üzerine tarama yapmakla kalmaz, aynı zamanda virüslerin ve diğer e-tehditlerin optimize edilmiş ayarlarla gerçek zamanlı bir koruma kullanarak makineye sızmasını önler.

Arayüz çağrıldığında bildirimler alanından çıkan küçük bir çerçeveden oluşur. Geçerli koruma durumunu gösterir ve kullanıcıların tek bir tıklamayla virüs kalkanını ve otomatik tarama modüllerini devre dışı bırakmasına izin verir. Tanımlanan tüm tehditler otomatik olarak karantinaya gönderilir; burada kullanıcılar tam yolları inceleyebilir ve Windows Gezgini’nde dosya konumlarını açabilir ve öğelerin silinip korunmayacağına karar verebilirler.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Bitdefender Free Edition

 

Yazan: meto

Bitdefender Free Edition 26.0.35.174 YAPILAN YORUMLAR