Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BlueLife KeyFreeze ikon

BlueLife KeyFreeze 1.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

BlueLife KeyFreeze – Klavye ve Fare Kilitleme Programı

 

BlueLife KeyFreeze, ekranı “kilitlemeden” klavye ve fareyi engellemek için kullanacağınz ÜCRETSİZ bir Windows uygulamasıdır.

Böylece çocuklarınız bir çizgi film izleyebilir veya büyükanne ve büyükbabalarıyla görüntülü sohbet yapabilir ve klavyeyi istedikleri kadar vurabilir. Klavye ve Fareyi ayrı ayrı veya birlikte engelleyebilirsiniz. Yani işin doğrusunu net olarak söylemek gerekirse;çocuklar bilgisayarı oyuncak gibi görürler.

BlueLife KeyFreeze

Bir görüntülü görüşme anında fareye vurarak veya klavyeye vurarak yada bir şekilde bunları sarsarak önemli bir görüşmenizi sonlandırabilir. Ayrıca seyrettiğiniz bir filmin kapanmasına yol açabileceği gibi, o anda ziyaret ettiğiniz bir web sayfasını da kapatabilir. Kızamadığımız çocuklarımız o anda bizi sıkıntılı bir duruma sokabilirler.

Programın kullanımının önemi burada ortaya çıkıyor. Eğer evde küçük çocuklar varsa, yada belki de özürlü çocuklar da olabilir… böyle bir sorun yaşamamak için bu programı kullanmanız yeterlidir. Fare ile klavyeyi aynı anda kilitleyeceğiniz gibi, ayrı ayrı da kilitlemenizi sağlar.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Nasıl Kullanılır:

İndirdikten sonra zip dosyasını istediğiniz konuma çıkarın, ardından çalıştırmak için Keyfreeze simgesini çift tıklayın. Görev çubuğunun hemen üzerinde bir geri sayım açılır mesajı görünecektir.

keyfreeze_countdown

Geri sayımı durdurmak istiyorsanız, sağ üst köşedeki “X” i tıklayın. Geri sayımın süresi dolarsa, fareniz ve klavyeniz kilitlenir. Tekrar kilidini açmak için “Ctrl + Alt + F” klavye kısayolunu kullanın.

keyfreeze_unlocked

Daha fazla seçenek görmek için Sistem Tepsisindeki Keyfreeze simgesini sağ tıklayabilirsiniz. Örneğin, fareyi veya klavyeyi tek bir tıklama ile kilitleyebilirsiniz.

keyfreeze_menu

“Seçenekler” i seçerek ayarları özelleştirebilirsiniz. Burada, kilitleme / kilit açma klavye kısayolunu değiştirebilir, sesleri ve açılır pencereleri devre dışı bırakabilir, fare hareketine izin verebilir ve diğer ayarları yapabilirsiniz.

keyfreeze_options

KULLANIM VİDEOSU

 

 

 

Yazan: meto

BlueLife KeyFreeze 1.4 YAPILAN YORUMLAR