Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BluffTitler ikon

BluffTitler 16.1.0.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

BluffTitler DX9 – 3D Resim ve Yazı Hazırlama Programı

 

BluffTitler, çeşitli amaçlar ile kullanmak amacı ile 3 boyutlu resim ve yazılar oluşturmak için çok sayıda efektlerden yararlanacağınız bir programdır.

BluffTitler, metin oluşturmak için optimize edilmiş kendi özel 3D render motoruyla güçlendirilmiştir. Yazı tipi gliflerini eğimler, konturlar ve yüzlerce başka efektler ile 3D modellere dönüştürür. Bitişik harfler, karakter aralığı, emoji, eğik kuyruklar, aksan işaretleri ve değişkenler desteklenir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

BluffTitler

BluffTitler2

Bir video dosyası oluştururken aşağıdaki 5 ayar önemlidir:

1 ÇÖZÜNÜRLÜK
Bu, videonun piksel cinsinden boyutudur. Çözünürlüğü ayarlamak için DOSYA> Gösteri çözünürlüğünü ayarla … menü öğesini kullanın.

2 ÇERÇEVE
Bu, saniyedeki kare sayısı cinsinden animasyon hızıdır. Kare hızını ayarlamak için DOSYA> Video olarak dışa aktar … menü öğesini kullanın.

3 DOSYA BİÇİMİ
Biçimi ayarlamak için DOSYA> Video olarak dışa aktar … menü öğesini kullanın.

Video, video düzenleme uygulamanızda (NLE) daha fazla işleme yönelik geçici bir dosya olduğunda Sıkıştırılmamış AVI kullanın. Bu size mümkün olan en iyi kaliteyi verir. Büyük dosya boyutu hakkında endişelenmeyin çünkü dosya sadece geçicidir.

Videonuz nihai ürün olduğunda MP4 (MPEG-4) en iyi seçimdir. Daha fazla bilgi edin

Bazı formatlar için harici bir kodlayıcı kurmanız gerekebilir. Daha fazla bilgi edin

4 ŞEFFAFLIK
Saydamlık bilgilerine sahip videolar oluşturmak için DOSYA> Video olarak dışa aktar … iletişim kutusunda Alfa kanalını ekle onay kutusunu işaretleyin. Bu, başlıklarınızı NLE’nizdeki videolarınıza yerleştirmek istediğinizde kullanışlıdır.

Şeffaflığı destekleyen kayıpsız bir AVI codec bileşeni Lagarith’tir

5 KALİTE
Yüksek kaliteye geçmek için AYARLAR> Yüksek kalite’yi seçin. Çok hızlı bir makineniz yoksa, normal kalitede düzenleyin ve yüksek kalitede dışa aktarın.

 

 

Yazan: meto

BluffTitler 16.1.0.1 YAPILAN YORUMLAR