Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BurnAware Free ikon

BurnAware Free 16.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

BurnAware Free – CD DVD Yazma Programı

 

BurnAware Free, CD, DVD ve her türlü Blu-ray diskler oluşturmak için tam özellikli ve ücretsiz cd-dvd yazma programı olarak işlevsellik sağlar.

BurnAware Free, ev kullanıcıları kolayca bootable diskleri çok oturumlu diskleri, yüksek kaliteli ses CD’leri ve video DVD’leri yapmak için kullanabileceğiniz yazılımdır. CD, DVD, Blu-ray diskler, Double Layer diskleri, tekrar yazılabilir ve ekstra büyük kapasiteli DVD ve Blu-ray medya da dahil olmak üzere optik disk veri depolama konusunda geniş bir destek verir. Aynı zamanda disk yazma, yedekleme, doğrulama, görüntü oluşturma, kopyalama, silme, veri kurtarma, ses parçası çıkarma gibi tüm  yazma görevlerini kapsar.

Yazma işlemine başlamadan önce, programı çalıştırıp ne tür bir yazma işlemi yapacağınızı seçeceksiniz. Örneğin ses CD’si bölümüne tıklayarak, açılan yere müzik dosyalarını sürükleyip, ‘Yaz’ butonuna tıklamanız yeterli. Kullanılması son derece kolay bir yazılımdır. Bu özelliklere sahip bir çok program ücretli olmasına karşın, bu programı sitemizden indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

BurnAway-Free1

Özellikler:

CD, DVD ve Blu-ray Diskleri dijital fotoğraf, resim, arşiv, belge, müzik ve video gibi dosyaları her türlü yazmak için kullanılabilir.
Audio CD ve MP3 diskleri oluşturmak
Bootable CD veya DVD oluşturma
ISO CD’ler oluşturabilirsiniz.
Standart veya önyükleme disk görüntüleri oluşturmak.
Kullanıcı dostu arayüz.
Düşük CPU tüketimi.
DVD-Video ve BDMV diskleri oluşturma
Silinebilir CD’leri silerek yeniden yazmaya hazırlamak.

 

Yazan: meto

BurnAware Free 16.7 YAPILAN YORUMLAR