Cactus Timer ikon

Cactus Timer 101

Cactus Timer – Günlük Hatırlatma Programı

 

Cactus Timer, Birden fazla zamanlayıcıya ve ilginç bir yerleşik arşiv aracına sahiptir.  Bu küçük uygulamanın yardımıyla günlük etkinliklerinizi takip edebilirsiniz.

Hem profesyonel hem de kişisel günlük aktivitelerinizi doğru bir şekilde takip etmek, üretken olmakla sadece çok kötü bir gün geçirmeniz arasındaki fark anlamına gelebilir. Neyse ki, bugünlerde bu özel görevde size yardımcı olabilecek bir dizi kapsamlı ve iyi uygulama ve web uygulaması var.  Böyle bir uygulama, birden fazla zamanlayıcı desteği sayesinde aktivitelerinizi kolayca takip etmenizi sağlayan bir yardımcıdır.

Cactus Timer ile ilgili bir başka harika şey de, birden fazla oturumda çeşitli etkinlikleri eşzamanlı olarak takip etmenizi sağlayan yerleşik arşiv aracı olmasıdır. Bir kez başlatıldığında, ana pencerenin sol alt köşesindeki Artı düğmesini tıklayarak yeni zamanlayıcılar ekleyebilirsiniz. Özellikler açısından, programın bu türden en basit uygulamalardan biri olduğunu söylemek doğrudur.Aynı anda etkin olabilecek sınırsız sayıda zamanlayıcı ekleyebilir, görsel olarak organize edilmelerine yardımcı olmak için bunlara çeşitli renkler ekleyebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli zamanlayıcıları değiştirebilirsiniz. Herhangi bir zamanlayıcı Arşiv listesine eklenebilir ve arşivlendikten sonra Virgülle Ayrılmış Değerler (CSV) ve Sekmeyle Ayrılmış Değerler (TSV) gibi formatlarda paylaşılabilir veya dışa aktarılabilir.

Cactus Timer

 

 

Yazan: meto

Cactus Timer 101 YAPILAN YORUMLAR