Call of Dutty Warzone’daki silahlar değişiyor

Call of Dutty Warzone’daki silahlar değişiyor

Warzone’daki tüm silahlar için değişiklikler olacak

Call of Dutty Warzone’daki silahlar değişiyor

 

Call of Duty Warzone ile ilgili oyuncu sayısı, harita üzerinde tespit edilen açıklar ve hileciler ile adından sık konuşuluyor. Zira oyunda kullanılan silahlar arasında görülen sorun var. Raven Software firması bu sorunu gidermek üzere konuyla ilgili çalışmalara devam ediyor. Warzone’a Call of Duty: Black OpsCold War silahlarının eklenmesi ile silahlar arasında ciddi oranda bir dengesizlik oluştu. Oyuncular bu yüzünden oldukça rahatsız olduklarını dile getirmişlerdi.  Raven Software firması önümüzdeki süreçte oyun’daki tüm silahlar için bir denge düzenlemesi yapacağını bildirdi.

Oyunda kullanılan bir silahın minimum öldürme süresi 100 milisaniye iken, maksimum öldürme süresi ise 393 milisaniye olabiliyor. Bu süreler, silahlarla beraber kullanılan aksesuarlara göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden oyuncular doğru aksesuarları seçmek suretiyle TTK’sı düşük olan silahları birleştirerek daha ölümcül silahlar oluşturmayı başardılar.

Warzone

Bu yüzden, yetenekli oyuncular daha yüksek öldürme skorları elde edebiliyor. Bu yüzden daha zayıf yetenekli oyuncular motivasyondan düşerek oyunu bırakıyorlar.  Raven Software, oyun’daki tüm silahların TTK’larını yükseltip bu oyuncuları da oyunda tutmayı hedefliyor. Oyuna ilk başlayan oyuncular silahların tamamına erişemiyor. Bunun için oyunu oynamaları gerekiyor. Böylece seviye atlayarak açılan silahlar ve aksesuarlara erişecekler.

Silahların aksesuarlarını açarak bu aksesuarlara sahip olmak için, kullandığınız silah ile  bir süre oynamanız lazım. Oyunda hem oyuncular için, hem de silahlar için belirlenmiş seviyeler bulunmaktadır. Oyuna daha önce başlamış ve uzun zaman oyunda bulunan oyuncular, yeni başlayan oyuncular için oldukça zorlu birere rakip oluyorlar.

Warzone1

Bu anlamda açık ara üstünlüğe sahip olan silahların özelliklerinin azaltılacağı bildirildi. Raven Software, bunu yapmanın çok zor olduğunu, yapılan her değişikliğin bazı oyuncuların sevdikleri silahları kullanamayacağı anlamına gelidiğini ifade ettiler. Önümüzdeki günlerde bu değişiklikler ile ilgili daha net haberler gelmeye devam edecek.

 

Call of Dutty Warzone’daki silahlar değişiyor YAPILAN YORUMLAR