Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
✔️Call of Duty: Mobile oyuncuları bu kez zombilerle boğuşacak

✔️Call of Duty: Mobile oyuncuları bu kez zombilerle boğuşacak

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oylanmadı)
Loading...
Call of Duty Mobile oyuncuları bu kez zombilerle boğuşacak

Call of Duty: Mobile oyuncuları bu kez zombilerle boğuşacak

 

Activision, Call of Duty: Mobile için Zombiler modunu oyun severlere sundu. Oyuna eklenen yeni mod; iOS ve Android’de bulunan birinci şahıs aksiyon oyununa yeni bir oyun deneyimi katıyor.

Zombiler modunda; oyuncular, ilk defa Call of Duty: World of War’da ortaya çıkan klasik ‘’Shi No Numa’’ haritasında baskın (Raid) modunu veya klasikleşen sürekli hayatta kalma (Endless Survival) modunu seçebilecekler.

Oyuncular oyuna sadece bir tabanca ve bıçakla başlayabiliyor ancak maç boyunca zombileri öldürerek ve pencereleri onararak daha iyi silah ve teçhizatlar için puan kazanabiliyorlar. Oyuncular, baskın modunda birçok zombi dalgasını temizledikten sonra maçı bitirebilmek için bir boss ile karşı karşıya gelecekler.

Zombiler modu, Call of Duty: Mobile oyuncularına ekip çalışması, yeni oyun stilleri ve keşfedilecek Easter Egg’lerle dolu farklı bir oyun tecrübesi ve rekabet deneyimi sunuyor.

Activision, yeni moduna ek olarak bugün oyunun ikinci sezonunu da başlattı. Yeni sezonla birlikte çok oyunculu ve Battle Royale modlarına yeni silahlar, ekipmanlar, spreyler, jestler ve daha fazlası eklenerek oyuncuların kullanımına sunuldu.

Call of Duty Mobile oyuncuları bu kez zombilerle boğuşacak

Kaynak: Hürriyet

✔️Call of Duty: Mobile oyuncuları bu kez zombilerle boğuşacak YAPILAN YORUMLAR