Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Camtasia Studio ikon

Camtasia Studio for Mac 2023.0.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Camtasia Studio for Mac – Ekran Videosu Çekme ve Video Düzenleme

 

 

Camtasia Studio for Mac, kullanımı kolay ve güçlü bir ekran videosu çekme ve düzenleme yazılımıdır.

Bilgi paylaşmak için, bazen yazarak anlatmanın yetmediği yerde görsel yardımcılara ihtiyaç olabiliyor. Örneğin resim ve video gibi. Bu yazılım sayesinde ekrandaki aktiviteleri veya işlerin videosunu kolayca çekebilir ve düzenlemesini yaparak paylaşabilirsiniz.

Basitçe özellikleri ise; Videoları kesme, video ekleme, video üzerine yazı yazma, video sesini silme ve farklı sesler ekleme, eklediğiniz sesleri alçaltıp yükseltme, film aralarına geçiş efektleri ekleme özelliklerini kullanarak, en sonunda tamamladığınız projenizi, bilgisayarınıza istediğiniz bir video formatında export edebilir, isterseniz sosyal paylaşım sitelerine direkt gönderebilirsiniz.

Yazılımara.com editörü olarak bizzat denemiş olduğum ve oldukça başarılı bulmuş olduğum bir programdır. Ekranda yaptığınız işlerin videosunu çekmekle kalmayıp, bu videoların en profesyonel şekilde düzenlenmesine olanak sağlıyor.

Ayrıca sadece kendinizin çektiği ekran videoları ile sınırlı olmayıp, bilgisayarınızda ki mevcut videoları da düzenleyebileceğiniz bir programdır. Bir müzik klibi yapmak istediğinizde, bunu en iyi işleyebileceğiniz bir yazılımdır bizce. Klibin başında ve sonunda müziğin sesini kısıp açabiliyorsunuz. Bunun dışında videoların üzerine fligran şeklinde markalarınızı yazabiliyorsunuz.

Aslında mükemmel özellikleri saymakla bitiremiyoruz. Sizlerde bu yazılımı kullandığınızda bizlerle aynı fikri paylaşacağınızı zannediyoruz. Programın fiyatı 353,99 $’dır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

camtasia studio

 

 

 

Yazan: meto

Camtasia Studio for Mac 2023.0.2 YAPILAN YORUMLAR