Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CapCut for Android

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

CapCut for Android – Video Editleme Yazılımı

 

CapCut for Android, Son derece sezgisel ve temel unsurlara indirgenmiş, yeni başlayanlara profesyonel düzeyde video düzenleme imkanı sağlar.

Bir dizi basit ve sezgisel araç ve düzenleme efekti, sınırlı video düzenleme deneyimine sahip olanların bile fikirlerini ve vizyonlarını profesyonelce düzenlenmiş bir video biçiminde hayata geçirmelerine olanak tanır. Bu yeteneği size veya ekibinizin beceri cephaneliğine eklemek, videonun üstün olduğu çok çeşitli kanalların gerçek potansiyelini ortaya çıkarmanızı sağlar. Tanıtım videoları ve reklamlar, organik gönderiler ve hatta eğitim veya öğretim amaçlı videolar gibi pazarlama içeriği, basit ve hızlı bir video düzenleyiciye bağlıdır.

Bir pazarlama veya içerik geçmişinden geliyorsanız veya yalnızca bir yaratıcıysanız, bu program sizin için mükemmel bir seçimdir. İlk olarak, sizin yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarır: işinizi dışarıdan temin etmek veya yetenekli video editörleriyle işbirliği yapmak yerine, ilham veren ve rol oynayan video içeriği oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye parmaklarınızın ucunda sahip olabilirsiniz.

CapCut  mümkün olduğunca pratik olacak şekilde tasarlandı ve  farklı platformlar için dışa aktarmanın tüm komplikasyonlarını mümkün olan en optimize şekilde ortadan kaldıracak özelliklere sahiptir. İçindeki ön ayarlar, yalnızca birkaç tıklamayla Instagram ve YouTube gibi çeşitli platformlar için mükemmel en boy oranını ve boyutunu elde edebilmenize olanak sağlar.

Programın basitliği ve rahatlığı, en baştan yükleme ve içe aktarma işlemiyle başlar. Videonuzu saniyeler içinde yüklemek için basitçe sürükleyip bırakın veya dosya içe aktarma seçicisini kullanın. Neredeyse sıfır yükleme bekleme süresiyle, kullanıcılar ham video dosyalarını hemen düzenlemeye başlayabilir ve bir yükleme çubuğuna bakarak zaman kaybetmez. Programla videoları kırpma, videoları kesme, geçişler ekleme, filtreler ekleme ve görsel öğeler ekleme özelliklerinden faydalanırsınız.

CapCut mobil

 

 

Yazan: meto

CapCut for Android YAPILAN YORUMLAR