Program ikon2

Extra Ücretsiz Cari Takip Programı 2.1.0.0

 
 

Extra Ücretsiz Cari Takip Programı

 

Extra Ücretsiz Cari Hesap Takip Programı ile Günlük Cari Hesap Hareketlerinizi Kasa Defteri mantığında kaydedebilir, Alacaklarınızı ve Borçlarınızı takip edebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT! : PROGRAMIN GELİŞTİRİCİ SİTESİ ŞU ANDA ÇALIŞMAMAKTADIR. BU YÜZDEN İNDİRME BAĞLANTI LİNKLERİ BİR SÜRELİĞİNE ÇALIŞMAYACAKTIR. SİTE FAALİYETE GEÇMEDİĞİNDE, YAZILIM İLE İLGİL SAYFA SİTEMİZDEN KALDIRILACAKTIR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Extra Ücretsiz Cari Hesap Programına tamamen Ücretsiz Sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Ücretsiz Cari Hesap Takip Programını indirip bilgisayarınıza kurmaktır. Sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda 0(555) 342 45 24 destek hattımızı arayarak ücretsiz destek alabilirsiniz.

Ücretsiz Cari Hesap Takip Programı – Cari Hareket ekranında Borç Kayıt – Tahsilat Kayıt işlemlerini yapabilir, Tahsilat Makbuzu Yazdırabilir, dilediğiniz Tarih Aralığına, tanımlamış olduğunuz İşlem Grubuna ve girmiş olduğunuz Açıklama bilgisine göre raporlama yapabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz bir kaydı düzenlemek için kayıt üzerinde çift tıklayarak Kayıt Düzenleme ekranına ulaşabilir, gerekli düzenlemeleri tamamladıktan sonra Kaydet butonuna tıklayarak kayıt düzenleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Cari Hareket Raporunda yapmış olduğunuz Tahsilatları satır satır incelebilir, her satırın sonunda yürüyen bakiye özelliği ile işlem sonrası cari güncel bakiyesini görebilirsiniz.Cari Hareket Raporu üzerinde sağ tıklayarak açılan menüden Excel’e Aktar menüsüne tıklayarak verileri Excel’e aktarabilirsiniz.

Cari Bakiye Raporunda, tüm müşterileriniz için toplam borçtoplam tahsilat, ve güncel bakiye tutarlarını izleyerek toplam alacağınızı görebilirsiniz.

Ajanda Modülü ile işlerinizi planlayabilir, hatırlatıcı özelliği ile unutmamanız gereken işler için alarmı aktif edebilirsiniz,

Acil not almanız gerektiğinde kağıt – kalem aramak yerine Notlar özelliğini kullanarak gerekli notları kayıt altına alabilirsiniz. Notlarınızı Dijital ortamda sakladığınız için blok kağıtları kaybetme stresi yaşamaz ve dilediğiniz zaman görüntüleyebilisiniz.

Ücretsiz Cari Hesap Takip Programı açılışında verilerinizi otomatik yedeklemektedir. Yedekler menüsünden yedekleme dizinini harici hdd olarak ayarlayarak verilerinizin güvenliğini sağlayabilir, bilgisayarınızın formatlanmasından sonra yekeklerinizi geri yükleyerek çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Extra Ücretsiz Cari Hesap Takip Programını Bilgisayarınıza Hemen İndirip kurabilir ve tüm özellikleri kendiniz deneyebilirsiniz.

Ücretsiz Cari Hesap Takip Programı kurulum işlemini tamamladıktan sonra otomatik çalışacaktır. Programa girişi yapmak için;

Kullanıcı Adıextra
Şifredemo
ÖNEMLİ NOT! : PROGRAMIN GELİŞTİRİCİ SİTESİ ŞU ANDA ÇALIŞMAMAKTADIR. bU YÜZDEN İNDİRME BAĞLANTI LİNKLERİ BİR SÜRELİĞİNE ÇALIŞMAYACAKTIR. SİTE FAALİYETE GEÇMEDİĞİNDE, YAZILIM İLE İLGİL SAYFA SİTEMİZDEN KALDIRILACAKTIR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Cari Takip Programı ile ilgili çok daha fazla özelliğe sahip olmak isterseniz Extra Cari Takip Programının ücretli versiyonunu satın alabilir ve birçok extra özelliğe tahmininizden çok daha düşük ücrete sahip olabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Ücretsiz Cari Takip Programı

Ücretsiz Cari Takip Programı2

KULLANIM VİDEOSU

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Extra Ücretsiz Cari Takip Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Extra Ücretsiz Cari Takip Programı 2.1.0.0 YAPILAN YORUMLAR

  • meto
    2 ay önce

    Maalesef programın geliştirici sitesi kapanmış. Bir süre bekleyeceğiz. Eğer açılmazsa, program ile ilgili sayfayı kaldıracağız.

  • emre
    2 ay önce

    link patlamıs 🙁