cepteteb_ikon-removebg-preview (1)

CEPTETEB for iPhone

CEPTETEB

Türkiye’nin iPhone için ilk mobil bankası olan CEPTETEB tüm dijital kanalları içeren dijital bankacılık platformudur.

Artık banka şubelerinde kuyruklarda beklemek ve karmaşık bankacılık prosedürleriyle zaman kaybetmek yok; artık ihtiyacınız olan her yerde anında bankaya dönüşen ve beklentilerinizin ötesindeki pratik çözümleriyle hayatınızı kolaylaştıran CEPTETEB var!

Uygulama ile şubeye gitmek zorunda kalmadan tüm bankacılık işlemlerinizi koltuğunuzdan yapabilirsiniz. Henüz CEPTETEB müşterisi değilseniz, önce uygulamayı indirin ve “Müşteri Olun” formunu doldurun. Sizi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde ziyaret edip CEPTETEB müşterisi olmanıza yardımcı olacağız.

cepteteb
Yenilenen  mobil şubesinde, ihtiyaçlarınıza göre tasarladığımız uygulama Hesabı,  Vadeli Mevduat Hesabı ve Tüketici Kredisi avantajlı faiz oranları ile sizleri bekliyor. Ayrıca, birden fazla kredi kartı taşımanızı durduracak Uygulama üzerinden Kredi Kartı için de başvurabilirsiniz. Mobil şube aracılığıyla, TEB ile ilgili bankacılık işlemlerinizi her zamanki gibi yapmaya devam edebilir ve ayrıca  Dijital bankacılık platformuna özgü ürünlerle ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Destek Merkezi ile çevrimiçi olarak yazılı olarak iletişime geçebilir ve aklınıza takılan her türlü bilgi için rehberlik ve yardım alabilirsiniz.

 

 

Toplam Puan

Yazan: meto

CEPTETEB for iPhone YAPILAN YORUMLAR