Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Child_Lock_ikoın

Child Lock 1.104

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 2,00 out of 5)
Loading...

Child Lock – Bilgisayarı Kilitleme Programı

 

Child Lock, öncelikle çocuklarının bilgisayara erişimini sınırlamak isteyen ebeveynler için tasarlanmış bir uygulamadır. Klavye ve fare kontrollerini devre dışı bırakmak için basit seçeneklerle birlikte gelir.

Kurulum prosedürü hızlıdır ve kullanıcıdan özel bir dikkat gerektirmez. Çalıştırıldıktan sonra Çocuk Kilidi, işlem yapmak için küçük bir panel açabileceğiniz sistem tepsisi alanında bir simge oluştur. Bilgisayarı boştayken otomatik olarak kilitlenmesi için ayarlayabilir, böylece klavye ve fare komutlarını çocuklara engelleyebilirsiniz.

Yalnızca Windows tuşunu engellemek, yalnızca birkaç tuşa izin vermek (Boşluk, Sayfa Yukarı, SayfaAşağı) veya özel bir tuş kombinasyonu yazılana kadar her şeyi kilitlemek de mümkündür (Alt + Home veya Alt + End). Seçenekler panelinde görüntülenebilirler.

Komut satırı işlemleri desteklenir ve bunların sözdizimlerini Yardım alanında görüntüleyebilirsiniz. Bu yardımcı program tarafından sağlanan başka bir seçenek yoktur. Örneğin, otomatik kilitlemeyi zamanlayamazsınız.

Çocuk Kilidi çok düşük bir CPU ve bellek ile çalıştığı için bilgisayarın performansını zorlamaz. İyi bir yanıt süresi vardır ve işletim sisteminin kilitlenmesine, çökmesine veya hata bildirimlerinin görüntülenmesine neden olmaz. Arayüzün görsel bölümünde bazı iyileştirmeler yapılmasına rağmen, Çocuk Kilidi, çocuklarının bilgisayara erişimini sınırlandırmak isteyen tüm ebeveynler için basit bir çözüm sunar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Child Lock

 

 

Yazan: meto

Child Lock 1.104 YAPILAN YORUMLAR