Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Clikka Mouse Free 1.8.2

Clikka Mouse Free – Fareyi Gözle Hareket Ettirme Yazılımı

 

Clikka Mouse Free, fiziksel sorunlar için tıklamakta zorluk çekenler için tasarlanmış fare düğmelerinin basıncını otomatikleştiren tamamen ücretsiz bir program.

Program, Windows’un ve bir veya daha fazla fare düğmesinin basıncını gerektiren ilgili programların tüm işlevlerini kontrol etmenizi sağlar: sağ ve sol tıklama, çift tıklama, sürükleme, seçim vb. ve sadece ekranın solunda görünen bazı düğmeler sayesinde: birkaç dakika durursanız, fare işaretçisi durur durmaz yanacak ve seçilen tıklamayı bizim için gerçekleştireceklerdir. Tıklamayı devre dışı bırakmak için “Tıklama yok” düğmesini durdurmanız yeterlidir ve bir kez “açıldığında” tıklamalar artık gerçekleştirilmez.

Göz izleme, kafa izleme veya engelliler için diğer sistemler gibi fare işaretçi öykünme programları ile ilişkili olarak gösterilir. Nöral Bilgi İşleme Grubu tarafından geliştirilen ücretsiz Head Mouse programı veya eViacam açık kaynak programı ile birlikte kullanmanızı öneririz . Dikkate alınması gereken bir başka ücretsiz program CamSpace. Engelli kişiler için tasarlanmış ve dolayısıyla fare tıklamaları yapamayan ücretsiz bir yazılım. Bu kullanışlı uygulama, fiziksel engellilerin farenin işlevlerini kontrol etmesini sağlar. Bu, hem Windows’ta hem de bir fare cihazının kullanılmasını gerektiren herhangi bir programda yapılabilir: sol veya sağ tıklama, çift tıklama, kaydırma, vb.

Clikka Mouse Free , baş veya gözler gibi diğer fare emülatör programları ile birlikte kullanılmalıdır. işaretçiler veya engelliler için tasarlanmış diğer herhangi bir işleme sistemi. Bu program (ekranın sol tarafında çubukları gizlenmiş olarak) masaüstünüzün tüm görünümüne izin verir) “sessizce” bize istediğimiz zaman tıklayabilme olanağı sağlar, sadece imleci ekranda verilen bir düğmenin üzerinde bırakarak, bizim de dinlenmemize izin vererek, tüm fonksiyonları beklemeye alıyor. Program başlatıldığında, ekranın sol tarafında gizli bir çubuk görüntüler; çubuk, belirli bir süre için imleç seçilen tuşun üzerinde durduğunda etkinleştirilebilen veya devre dışı bırakılabilen bazı düğmeleri gösterecektir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Eye Mouse Free

VİDEO

 

Yazan: meto

Clikka Mouse Free 1.8.2 BENZER İÇERİKLER
Clikka Mouse Free 1.8.2 YAPILAN YORUMLAR