Clip Extractor ikon

Clip Extractor 5.11

Clip Extractor – Çevrimiçi Video İndirme Programı

 

Clip Extractor, video indirmek ve bu videoları arşivleyerek izlemek için kullanacağınız bir programdır.

Kullanıcı dostu arayüzü, güçlü işlevselliği ve gerçek sadeliği göz önüne alındığında, bu araç çevrimiçi videolar almak isteyenler için ideal bir çözümdür. Clip Extractor, çevrimiçi videoları indirmek ve bilgisayarınıza kaydetmek için uygun bir yöntem sağlar. En sevdiğiniz çevrimiçi akışları yakalama ve eksiksiz, yerel olarak depolanan bir koleksiyon oluşturma konusunda size yardımcı olabilir.

Desteklenen web siteleri, YouTube, MetaCafe, DailyMotion, Vimeo, Break ve diğerleri gibi en popüler içerik sağlayıcılardan bazılarını içerir. Ancak, hepsi ücretsiz sürüme dahil değildir. Uygulama, videoları yalnızca DVD oynatıcılar ve PC’lerle uyumlu AVI formatında indirebilir (Pro sürümünde ek formatlar mevcuttur). Ancak, ekran boyutunu ve çıktı kalitesini seçmenize izin verir ve bu durumda, seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır. Videolar orijinal, düşük veya yüksek kalitede ve varsayılan veya kullanıcı tanımlı çözünürlükte kaydedilebilir.

Clip Extractor’ın ana arayüzü, yeni başlayanların bile ilk açılışta her seçeneğe alışmasını sağlayacak kadar sezgiseldir. Video URL’sini yapıştırmak veya manuel olarak yazmak, çıktı biçimini, kalitesini ve indirme hedefini seçmek için seçenekler içerir. Dosyayı kaydetmeye devam eder ve indirme ilerlemesini izlemenize ve video adını, boyutunu ve bilgisayarınıza kaydedilene kadar kalan süreyi gözden geçirmenizi sağlar.

Clip Extractor

 

 

Yazan: meto

Clip Extractor 5.11 YAPILAN YORUMLAR