ClipClip ikon

ClipClip 2.1.4110

ClipClip – Pano Yöneticisi Programı

 

ClipClip,  kullanarak pano girişlerinizi çalışma stiliniz ve tercihleriniz için daha uygun bir şekilde düzenleyip yönetebilirsiniz.

Bilgisayarda ne yaptığınızdan bağımsız olarak, kopyalama ve yapıştırma şüphesiz parmaklarınızın ucunda en çok kullandığınız işlemlerden ikisidir. Windows yıllar içinde daha yetkin ve sağlam hale gelirken, neredeyse hiç dikkat çekmeyen özelliklerden biri pano oldu.

ClipClip, sınırsız depolama kapasitesi ve kopyaladığınız içeriği düzenlemenizi, biçimlendirmenizi ve paylaşmanızı sağlayan çok yönlü bir ortam sağlayan bir yazılım parçasıdır.

Kopyaladığınız tüm dosyaları kaydetmenizi sağlar. Basit bir kurulumdan sonra, düzgün bir şekilde organize edilmiş ve çekici bir arayüzle karşılanırsınız. Ana pencere, kaydedilen girişlerle birlikte en son kliplere erişmenizi sağlayan iki panelden ve kopyaladığınız içerik hakkında daha fazla ayrıntı önizleyebileceğiniz bir panelden oluşur.Programın, fotoğraflar, metinler veya web bağlantıları da dahil olmak üzere kopyaladığınız her türlü içeriği korumanıza izin verdiğini belirtmek gerekir. Aracın etkisi, kaydetmesi gereken klip türlerini belirtebileceğiniz gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Bu özellik, bir sonraki seyahatiniz için konaklama yeri ararken ve yalnızca evler ve resimler içeren URL’leri kaydetmek gibi çeşitli durumlarda kullanışlı olabilir.

ClipClip

 

 

Yazan: meto

ClipClip 2.1.4110 YAPILAN YORUMLAR