Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ClipClip ikon

ClipClip 2.4.5160

ClipClip – Pano Yöneticisi Programı 📜

 

ClipClip,  kullanarak pano girişlerinizi çalışma stiliniz ve tercihleriniz için daha uygun bir şekilde düzenleyip yönetebilirsiniz.

Bilgisayarda ne yaptığınızdan bağımsız olarak, kopyalama ve yapıştırma şüphesiz parmaklarınızın ucunda en çok kullandığınız işlemlerden ikisidir. Windows yıllar içinde daha yetkin ve sağlam hale gelirken, neredeyse hiç dikkat çekmeyen özelliklerden biri pano oldu.

Basit bir kurulumun ardından, özenle düzenlenmiş ve çekici bir ara yüzle karşılanırsınız. Ana pencere, kaydedilen girişlerle birlikte en son kliplere erişmenizi sağlayan iki panel ve kopyaladığınız içerik hakkında daha fazla ayrıntıyı ön izleyebileceğiniz bir panelden oluşur.

Programın fotoğraflar, metinler veya web bağlantıları da dahil olmak üzere kopyaladığınız her türlü içeriği saklamanıza olanak sağladığını belirtmekte fayda var. Aracın avantajı, kaydetmesi gereken kliplerin türünü belirtebilmeniz gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Bu özellik, örneğin bir sonraki seyahatiniz için kalacak yer ararken ve örneğin yalnızca sayfaların ve resimlerin bulunduğu URL’leri kaydetmek istediğinizde olduğu gibi çeşitli durumlarda kullanışlı olabilir.

Sınırsız depolama kapasitesi ve kopyaladığınız içeriği düzenlemenizi, biçimlendirmenizi ve paylaşmanızı sağlayan çok yönlü bir ortam sağlayan bir yazılım parçasıdır. Kopyaladığınız tüm dosyaları kaydetmenizi sağlar. Basit bir kurulumdan sonra, düzgün bir şekilde organize edilmiş ve çekici bir ara yüzle karşılanırsınız. Ana pencere, kaydedilen girişlerle birlikte en son kliplere erişmenizi sağlayan iki panelden ve kopyaladığınız içerik hakkında daha fazla ayrıntı ön izleyebileceğiniz bir panelden oluşur.Programın, fotoğraflar, metinler veya web bağlantıları da dahil olmak üzere kopyaladığınız her türlü içeriği korumanıza izin verdiğini belirtmek gerekir. Aracın etkisi, kaydetmesi gereken klip türlerini belirtebileceğiniz gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Bu özellik, bir sonraki seyahatiniz için konaklama yeri ararken ve yalnızca evler ve resimler içeren URL’leri kaydetmek gibi çeşitli durumlarda kullanışlı olabilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

ClipClip

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
ClipClip - Pano Yöneticisi Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

ClipClip 2.4.5160 BENZER İÇERİKLER
ClipClip 2.4.5160 YAPILAN YORUMLAR