Hızlı Arama Robotu
CloudMe ikon

CloudMe for Mac 1.11.4

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

CloudMe for Mac  – Bulut Depolama Sistemi

 

CloudMe for Mac, bilgisayarınızda ki tüm dosya, klasör ve belgeleri yedekleme için kullanacağınız bulut senkronizasyon depolama uygulamasıdır.
CloudMe, hayatınızı biraz daha kolaylaştıran güvenli bir Avrupa hizmetidir. CloudMe ile dosyalarınızın nerede olduğu hakkında iki kez düşünmeniz gerekmez, her zaman yanınızda olurlar.  Arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla tam olarak ne istediğinizi paylaşmanıza izin verir. Masaüstü klasörlerinde birlikte çalışın veya klasörleri web sayfası olarak yayınlayın.
Tümü şirket tarafından yönetilen çalışanlar, tedarikçiler, ortaklar ve müşteriler için paylaşılan bir alana sahip bir Bulut Dosya Sunucusu sağlar. Buluttaki bir dosya sunucusu gibidir, veriler her çalışan hesabında değil şirket hesabında saklanırdı.
AB’deki şirketler ve CEO’ları veya belirlenmiş veri denetleyicileri, kimin sebep olduğuna bakılmaksızın herhangi bir veri ihlalinden sorumludur. ABD veri aktarımlarına izin vermek için Privacy Shield gibi muafiyetlerin kullanılması, herhangi bir ihlal yükümlülüğünü ortadan kaldırmaz. Neden risk almak? CloudMe, sizi gereksiz yere riske atmayan güvenli bir GDPR uyumlu AB hizmetidir.


VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Yazan: meto

CloudMe for Mac 1.11.4 YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version