Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Comodo Dragon

Comodo Dragon 108.0.5359.95

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Comodo Dragon  – Güvenlikli Web Tarayıcı

 

Comodo Dragon,Kaynak kodunu Chromium’dan alan, internette gezinirken çoğunlukla güvenliğe önem veren hızlı bir web tarayıcısıdır

Özelleştirilebilir ayarlarla hızlı kurulum

Uygulamayı yüklemek oldukça kolaydır. Program diğer bir isimle “Portable” türden olup, taşınabilir ve birden fazla bilgisayardan kullanılabilir. Programın doğru bir şekilde kurulup çalışması için, önceden mutlaka Adobe Flash Player’ı yüklemeyi önerir. Ayrıca güvenliği artırmak için COMODO Güvenli DNS sunucularının kullanılmasını önerir.

Tanıdık arayüz ve seçenekler

GUI, Chrome’dakiyle aynıdır ve bazı özellikleri de paylaşılır. Birden çok sekmede birden çok sayfaya göz atmak, diğer tarayıcılardan yer imlerini içe aktarmak ve bunları kolayca yönetmek ve ayrıca tüm cihazlarda verileri senkronize etmek için bir Google hesabıyla oturum açmak, bunlardan birkaçını saymak mümkündür.

Güvenlik özellikleri ve uzantıları

Ek olarak, web sitelerinde Comodo’da kayıtlı diğer tüm parolalara erişmek için bir ana parola belirleyebilir ve bilgisayarın geri kalanından ayrılmış bir sanal ortamda ( Comodo İnternet gerektirir) web’de gezinerek güvenliği artırmak için korumalı alan moduna girebilirsiniz. Güvenlik ).

Web tarayıcısı birkaç uzantı yüklenmiş olarak gönderilir. Örneğin, Web Inspector’ın yardımıyla kötü amaçlı etkinlikleri tespit etmek için web sitelerini analiz edebilir, ayrıca metinleri, bağlantıları ve görüntüleri sosyal ağlarda kolayca paylaşabilir veya Sürükle ve Bırak Hizmeti aracılığıyla çevrimiçi olarak arayabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Comodo Dragon

 

Yazan: meto

Comodo Dragon 108.0.5359.95 YAPILAN YORUMLAR