Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Connectify Hotspot ikon

Connectify Hotspot 2023

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Connectify Hotspot – İnternet Bağlantısı Paylaşım Programı

 

Connectify Hotspot, bilgisayarınızı Wi-Fi Hotspot’a dönüştürme ve internet bağlantısını diğer cihazlarla paylaşma imkanı sağlar.

Bu kullanımı kolay sanal yönlendirici uygulaması, akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, medya oynatıcınızdan, e-okuyucunuzdan, diğer dizüstü bilgisayarlarınızdan ve hatta yakınınızdaki arkadaşlarınızla dizüstü bilgisayarınızdan İnternet paylaşmanıza olanak tanır. Bu program, can sıkıcı ve istenmeyen reklamların etkin noktanıza katılan cihazlarda gösterilmesini önlemek için tamamen yeni bir evrensel reklam engelleyici içerir! Hatta iPhone, iPad ve Android mobil cihazlarda uygulama içi reklamları engelleyebilir.

Sezgisel arayüz, kullanımı kolaylaştırır

Arayüz kesinlikle en iyilerden biridir, çünkü her şey, bu tür kablosuz bağlantıların oluşturulması ve sürdürülmesi konusunda henüz başlatılmamış olanlar tarafından bile, tüm sürecin kullanımını çok kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Hızlı WiFi kurulum süreci

Connectify Hotspot, ortak erişim noktası adını, parolayı, kullanılacak WiFi cihazını, güvenlik modunu seçmenizi ve İnternet paylaşımını etkinleştirip etkinleştirmemeyi seçmenizi istediği için yapılandırma işlemi bir dakika içinde yapılabilir.Ağınıza bağlı cihazları keşfedin

Kablosuz ağınız üzerinde her zaman tam kontrole sahip olursunuz, böylece sunucunuza kimin bağlı olduğunu tam olarak bilirsiniz. Connectify Hotspot, gelişmiş özellikleri arasında, sisteminizle eşleştirilmiş cihazlardan paylaşılan kaynakları keşfetmenizi sağlar.

Teknik ayrıntıları otomatik olarak işler

Uygulamayı bir Windows 7 dizüstü bilgisayarda test ettik ve her şey oldukça sorunsuz çalıştı ve birkaç dakika içinde bir Erişim Noktamız hazır ve çalışır durumda oldu. Yeterince elverişli bir şekilde, uygulama kablosuz kart, güvenlik duvarı ve İnternet paylaşım yapılandırmaları dahil gerekli tüm görevleri otomatik olarak gerçekleştirir.

Ayrıca, diğer bilgisayar, oyun konsolları, akıllı telefonlar veya akıllı TV’ler gibi bağlı cihazlardan geliyor olsa bile İnternet trafiğini bilgisayarınızdan geliyormuş gibi gösterir. Bu şekilde, herhangi bir İnternet erişim kısıtlaması hakkında endişelenmenize gerek kalmadan tüm cihazlarınızı İnternet’e bağlayabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Connectify Hotspot

 

 

Yazan: meto

Connectify Hotspot 2023 YAPILAN YORUMLAR