Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Coollector ikon

Coollector Movie Database 4.20.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Coollector Movie Database – Sinema ve Film Veritabanı

 

Coollector Movie Database, tüm filmleri katalog halinde film severlere sunan kullanımı son derece kolay ve sinema severler için son derece faydalı bir film arşivi veritabanı yazılımıdır.

Bu program, türünün tek programıdır!  Kişiselleştirilmiş bir film veritabanı ve aynı zamanda bir video koleksiyonu düzenleyicisidir. Tüm alternatif yazılımlar, boş bir veritabanıyla başladığınız ve her video için bilgileri tek tek indirmeniz gereken video toplama düzenleyicileridir.

Geniş bir film koleksiyonunuz varsa, muhtemelen her şeyi kataloglamakta veya filmdeki her aktörü hatırlamakta zorlanıyorsunuzdur. Coollector Movie Database , sahip olduğunuz videoları takip etmek için yardımcı olabilecek güzel bir programdır. Program, çalışması çok kolay olan basit bir arayüze sahiptir. Bu da tüm kullanıcıların onu iyi bir şekilde idare edebileceği anlamına gelir. Film afişleri, video kapakları, oyuncuların ve ekibin fotoğrafları ve hatta karakter ekran görüntüleri ile zengin bir şekilde resmedilmiştir.

Bir veritabanı mühendisi olmanıza gerek kalmadan, düzeni istediğiniz gibi özelleştirebilir ve aklınıza gelen hemen hemen her aramayı yapabilirsiniz. Film türünü, ülkesini, yayın yılını ve medya türünü seçebilirsiniz. Filmin özel koleksiyonda olup olmadığını da belirtmek mümkün. Bir filmin başlığını aramak veya barkodunu taramak da mümkündür. Ayrıca izlediğiniz filmleri derecelendirmek programın önemli bir parçasıdır.

DVD koleksiyonunuzu kataloglayın. Video dosyalarınızı otomatik olarak tarayın. İzlediklerinizi değerlendirebilir, zevkinize uygun kişisel  öneriler alabilirsiniz. Netflix’te televizyonda, sinemalarda ne izleyeceğinize kolayca karar verin.  Çok daha iyi bir dizi izlemek varken neden ortalama bir dizi izleyerek zamanını boşa harcıyorsun? Bu uygulama sizin zevklerinizi anlar ve size en çok keyif alacağınız programları önerir.

Bu program bilgisayardaki tüm videoları katalog halinde saklamak için kullanılabilir. Videoları adları dosyaladıktan sonra, onları aramak için programı kullanabilirsiniz. Bununla beraber bu uygulama, çevrimiçi olarak istediğiniz herhangi bir filmi aramak için oldukça faydalıdır. Tarama yapabileceğiniz kapsamlı bir film veritabanı ile birlikte gelir. Sinemada hangi filme gideceğinize ya da televizyonda ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız bu program tam size göre.

Video toplayıcılar, tüm DVD koleksiyonlarını kolayca kataloglayacak ve ayrıca disklerini çok hızlı bir şekilde tarayarak ve dosyaları otomatik olarak tanımlayarak film dosyalarını düzenleyeceklerdir. Eklendikten sonra, dosyaları uygulama içinden başlatabileceksiniz ve dosyaları favori medya oynatıcınız ile oynatabileceksiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Coollector

Yazan: meto

Coollector Movie Database 4.20.4 BENZER İÇERİKLER
Coollector Movie Database 4.20.4 YAPILAN YORUMLAR