Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Corrupt PDF Viewer ikon

Corrupt PDF Viewer 1.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Corrupt PDF Viewer – Bozuk PDF Dosyaları Onarma

 

Corrupt PDF Viewer, küçük ücretsiz bir PDF programı olarak, kullanıcıların bozuk PDF içeriğini  açmak ve görüntülemek için kullanılır.

PDFFixer.com, kullanıcıların bozuk PDF içeriğini anında açıp görüntülemesine ve hasarlı PDF’leri yeni dosyalara kaydederek veya yazdırarak onarmasına olanak tanıyan yeni ücretsiz programı Corrupt PDF Viewer’ı yayınladı. Kullanıcılar bir PDF belgesini PDF okuyucu programlarla açarken “dosya hasar gördü” veya “bu bozuk bir PDF” hata mesajlarını alabilir. Bu da PDF dosyasının hasarlı olduğu ve açılamadığı anlamına gelir.

Corrupt PDF Viewerhasarlı PDF dosyalarını açmak ve görüntülemek için kullanışlı bir yardımcı programdır. Diğer PDF onarım programları yalnızca bozuk PDF’leri onarmaktadır. Corrupt PDF Viewer, bozuk PDF içeriğini doğrudan standart bir PDF dosyasını açar gibi açabilir ve görüntüleyebilir. Ayrıca, kullanıcıların içeriği, diğer normal PDF görüntüleyicileri veya web tarayıcıları tarafından görüntülenebilecek, hasar görmemiş yeni bir PDF Dosyasına kaydetmelerini sağlar. Bunların dışında bu program, onarılan PDF sayfalarının PNG görüntülerine aktarılmasını veya yazıcılarda yazdırılmasını destekler.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Corrupt PDF Viewer

Özellikleri :

* Bozuk PDF İçeriğini Doğrudan Görüntüle
* Hasarsız PDF Dosyalarını Açın ve Görüntüleyin
* Hasarlı PDF Dosyalarını Onar ve Yeni Hasarsız PDF’lere Kaydet
* Onarılmış PDF İçeriğini Yazdır
* Onarılan PDF’yi PNG Görüntülerine Aktarın
* Acrobat PDF veya Adobe Bileşenleri Gerekli Değildir
* Temiz ve Reklamsız
* Taşınabilir ZIP Sürümü Mevcuttur

Yazan: meto

Corrupt PDF Viewer 1.2 YAPILAN YORUMLAR