Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CPU-Z ikon

GPU-Z 2.26.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

CPU-Z – Donanım Bilgilerini Görüntüleme Programı

 

CPU-Z, bilgisayarın anakart bilgilerini, hard disk bilgilerini görmek için kullanacağınız bir araçtır.

Bu program, Microsoft Windows ve Android için merkezi bir işlem birimi, RAM, anakart yonga seti ve modern bir kişisel bilgisayarın veya Android cihazının diğer donanım özelliklerini algılayan ücretsiz bir sistem profili ve izleme uygulamasıdır. Program temel olarak bir rapor okumaya benziyor, ancak bilgiler açısından zengin.

Sıradan bilgisayar kullanıcıları muhtemelen bu programdan pek bir şey alamazlar, çünkü sunduğu bilgiler büyük oranda veri yönelimlidir. Ancak, teknisyenler açısından gerçekten önemli veriler sunmaktadır. Arayüzde anakartınızın yonga setinden ve üreticisinden saatinizin teknik detaylarına kadar her şeyi kataloglayan yedi sekme bulunur. Bilgisayarın hafızası, önbelleği, grafikleri ve SPD’si hakkındaki bilgileri çok hızlı bir şekilde görüntülemeye olanak sağlar.

Program, her şeyi yüksek teknik terimler ve sayılarla dolu, okunması kolay şekilde ekranda gösterir. Bu bilgiyi geleneksel yöntemlerle araştırmak çok daha uzun zaman alacaktı. Program, ne yazık ki, bazı ekli çizelgeler ve grafikler iyi olsa da, herhangi bir özel özelliğe sahip değildir. Genel olarak, bu araç, kullanımı kolay bir formatta etkileyici bir ham veri toplama olanağı sunar. Program ücretsizdir. Teknolojide iyi eğitilmemiş olanlar tüm bu veriler tarafından kapatılmış olsalar da, bilgisayar severler bilgisayarları hakkında çok şey keşfedecekler.

CPU-Z

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

GPU-Z 2.26.0 BENZER İÇERİKLER
GPU-Z 2.26.0 YAPILAN YORUMLAR