Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Crazy Police Racers ikon

Crazy Police Racers

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Crazy Police Racers – Polis Arabası Yarış Oyunu

 

Crazy Police Racers, 3D efektlere sahip düşük boyutlu fakat oldukça heyecanlı bir polis arabası yarışı oyunudur.

Oyunu oldukça küçük boyutlu olduğu için ilk bakışta basit ve zevksiz bir oyun gibi düşünülebilir belki. Fakat hiç te sanıldığı gibi zevksiz ve basit bir oyun değildir. Oyunu kurup oynayanlar bu konuda ne demek istediğimizi anlamış olacaklardır. Suçluları kovalamasına ve yakalamasına alışık olduğumuz polisler, bu oyunda sıra dışı bir şekilde yarış yapıyorlar. Yani tabi ki o polisler siz oluyorsunuz.

Yarışı kazandığınızda arabanızı değiştirebiliyorsunuz. Biz oyunu bilgisayarımıza kurduk ve gayet memnun kaldık. Grafikleri ve sesleri oldukça güzel olmakla beraber, ne yazık ki yarışı kazanmayı daha başaramadık. Kazanan oyun severler yarışı yükselterek 12 farklı polis otosuna sahip olabileceği gibi, benzersiz 15 farklı parkurda yarışabilecekler.

Oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızın yüksel performans gücüne sahip olması gerekmiyor. Buna benzer muadil oyunların bir çoğu çok basit olsalar bile ücret karşılığında satılıyor. Çok düşük kapasiteli bilgisayarlarda bile çok rahat bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Crazy Police Racers

Sistem gereksinimleri:

Netbook’lar ve düşük-uç masaüstü PC’ler
Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
İşlemci 1000 MHz veya daha
RAM 1024 MB
GeForce4 MX veya on-board grafik
DirectX 9.0 veya üstü
DirectX uyumlu ses kartı

 

 

Yazan: meto

Crazy Police Racers YAPILAN YORUMLAR
  • Derman
    3 sene önce

    Siteniz de programlarınızda güzel. Bu oyun ise çok zevkli diyebilirm.