Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CrazyTalk ikon

CrazyTalk 8.13.3615.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

CrazyTalk – 3D Animsayon Yapma Programı

 

CrazyTalk, Çeşitli oluşturma ve özelleştirme araçlarını kullanarak canlı animasyonlu görüntüler üreten yüz ifadelerine odaklanan bir 3D animasyon yazılımı.

Sıfırdan 3D konuşan karakterler oluşturmak, sonsuz saatler süren çalışma ve çok fazla yetenek gerektirir. Bu program ise bir projeyi birkaç dakika içinde bir araya getirmenize yardımcı olabilecek bir programdır. Yazılım, yüz animasyon teknolojisini fotoğrafları hayata geçirmek için tasarlanmış kolay yardımcı programlarla birleşik çalışır ve kullanımı kolay temiz bir arayüze sahiptir.

Bu nedenle, ilk adım olarak, bir görüntü yüklemeniz ve animasyonu kalibre etmek için birkaç ayar yapmanız gerekir. Yüzü kırpabilir, bazı kontrol noktalarının konumunu ayarlayabilir, yüz tel çerçevesini hizalayabilir ve maskeyi baş yönüne uyacak şekilde döndürebilirsiniz.Ardından ses komut dosyaları (gülüyor, hırıltılar, hıçkırıklar ve çeşitli ifadeler), hareketler (göz merdaneleri, kafa hareketleri, yanıp sönme vb.) Ve arka planlar (mavi zemin, perili ev, gece kulübü, gün batımı vb.) Ekstra sesler ekleyebilirsiniz. yeni hareketler oluştururken programa eklemek kolaydır.

Ayrıca, “Yüz Kuklası” adlı bir araç kullanarak çeşitli duygulara uyan kas hareketlerini ayarlayabilirsiniz. Bir başlangıç ​​noktası olarak, uygulama çeşitli yaşlarda hem erkek hem de kadın olmak üzere birkaç profil sağlar. Program, çalışmaya başlamadan önce görebileceğiniz birkaç projeyle birlikte gelir. Bunlar çılgın bir diş hekimi, alaycı bir kedi, öfkeli bir eş veya azarlanmış bir koca gibi karakterleri temsil eder.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

CrazyTalk

 

 

Yazan: meto

CrazyTalk 8.13.3615.3 YAPILAN YORUMLAR