Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CreateInstall Free ikon

CreateInstall Free 8.5.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

CreateInstall Free – Kurulum Paketi Hazırlama Yazılımı

 

CreateInstall Free, özellikle program geliştiricilerinin işine yarayacak ücretsiz bir kurulum dosyası hazırlama programıdır.

CreateInstall Free, program geliştiricilerinin, üzerinde tam kontrol sağlayabileceği bir yükleme paketi yazılımıdır. Kurulum dosyalarının yüklenmesi esnasında yapılması gerekenleri adım adım kendiniz belirleyebilirsiniz. Kendinizin belirleyeceği iki farklı sıkıştırma algoritması ile, yüksek sıkıştırma oranı ve mükemmel bir performans sağlar.

Dosya sıkıştırma bileşeni ile, boyut ve oran açısından en uygun yükleme paketini oluşturmak için yardımcı olabilecek birçok ek ayarları vardır. Bununla beraber yükleme anında program ile ilgili tüm teknik ayrıntıların görünmesini sağlayabilirsiniz. Bir çok yararlı özelliğe sahip bu programın yapabileceği her şeyi saymak mümkün değildir. Program yapımcıları tarafından oldukça beğenilen bir program olmakla beraber, programın full, lite ve ücretsiz sürümleri bulunmaktadır. Sitemizden ücretsiz sürümünü indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

CreateInstall Free

 

 

Yazan: meto

CreateInstall Free 8.5.1 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları