Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cute FTP Professional ikon

Cute FTP Professional 4.0.100

Cute FTP Professional – FTP Programı

 

CuteFTP, globalscape tarafından üretilen en eski ve en popüler ftp programı olarak bilinmektedir. Aynı zamanda dünyanın en güvenli ftp istemcisi programdır.

CuteFTP, herhangi bir COM etkin komut dosyası veya programlama dili ile Aktarım Motorunu kullanarak en hızlı şekilde transfer sağlayarak zamandan tasarruf sağlar. Dosyaları sürükle bırak yolu ile kolayca transfer edebilirsiniz. Çoklu sekme özelliği ile birden fazla sunucuya bağlanma özelliğine sahiptir.

Program güvenlik özellikleri ve FTP / S (SSL), HTTP / S (SSL), SFTP (SSH2), OpenPGP şifreleme, One Time Password kimlik doğrulama protokolü dahil olmak üzere kapsamlı protokol seçeneklerine sahiptir. Bu sayede güvenlik en üst seviyededir.

Kullanıcı dostu ara yüze sahip olmakla beraber bağlantı sihirbazı sayesinde sunucularınıza bağlanmak son derece kolaydır. Haklı sebeplere dayalı olarak ücretli olarak sunulan bu programı sitemizden indirip hemen deneyebilirsiniz. Programın full sürümüne sahip olmak için $ 59,99 ödemeniz gerekmektedir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Cute FTP Professional

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

Cute FTP Professional 4.0.100 YAPILAN YORUMLAR