CyberLink PowerDirector ikon

Cyberlink PowerDirector 365

Cyberlink PowerDirector – Video Düzenleme Programı

 

Cyberlink PowerDirector 365, 200’ün üzerinde güçlü düzenleme aracıyla çok ödüllü bir video düzenleme yazılımıdır. İster video düzenleme konusunda yeni olun, ister deneyimli bir profesyonel olun, bu program, zor bir eğitim gerektirmeden videolar oluşturmanıza olanak tanır!

Cyberlink PowerDirector‘un ünlü olduğu tüm güçlü düzenleme özelliklerinin yanı sıra piyasaya sürüldüklerinde en son yeni ürün özelliklerine ve iyileştirmelerine özel erişim elde edin. Daha da iyisi, her ay güncellenen yeni tasarım paketleri, arka plan müziği ve ses efektleri alacaksınız! Mükemmel ve özgün YouTube videosu oluşturmak için daha ne olsun ki?

Programın oldukça fazla özelliği bulunmaktadır. Örneğin; Otomatik sığdırma metni ve hassas ana kare denetimleriyle özelleştirilebilir vektör şekilleri uygulamanızı ve düzenlemenizi sağlar. Şekil Tasarımcısı’nda çok çeşitli metin balonları ve belirtme çizgileri arasından seçim yapabilirsiniz, bu da YouTube ve Instagram videoları oluşturmak için mükemmel bir araçtır.

Ayrıca,  hareketli grafik öğeleri ile kullanıma hazır başlıklar sağlar. Artık projenizdeki metni kolayca sürükleyip bırakabilir ve YouTube ve Instagram videolarınıza şık başlıklar ekleyebilirsiniz. Yani Sosyal medya için içerik oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

CyberLink PowerDirector

PROGRAM İNCELEME VİDEOSU

Yazan: meto

Cyberlink PowerDirector 365 YAPILAN YORUMLAR