Cyotek Sitemap Creator 1.2.0 build 456

5 / 5 ( 1 vote )

Cyotek Sitemap Creator – Sitemap Site Haritası Oluşturma Yazılımı

 

Cyotek Sitemap Creator, web sitelerinin site haritalarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacak bir verimlilik aracıdır.

Web sitenizi analiz etmek, Google, ASP.NET ve HTML site haritaları oluşturmak, eksik sayfaları tespit etmek, Web sitenizdeki sayfaları ve bağlantıları listelemek için Site Haritası Oluşturucu’yu kullanın. Programın kurulumu için bilgisayarda .NETFramwork kurulu olmalıdır.

Kurulum prosedürünün tamamlanması uzun zaman almaz ve dosyalara, örneklere ve raporlara ek olarak uzantılar ve eklentilerle ilgili herhangi bir bileşeni hariç tutabilirsiniz: FTP üzerinden site haritası yüklemeleri, arama motoru ping’leri, site haritası önizlemeleri, robots.txt içe aktarma / dışa aktarma, RSS bildirimleri ve görsel bağlantı eşlemeleri.

Net bir yapıya sahip büyük bir pencereden oluşan profesyonel bir arayüze sarılmış olan Cyotek Site Haritası Oluşturucu, URL’leri kontrol etmek için bir web sitesi açmanıza izin verir.

Kuralları, formları ve şifreleri yönetme
Bağlantılar, kalıplar, inklüzyonlar, hariç tutmalar, tarama içeriği, tam URI, resimler veya çocukların söz konusu kuralları devralmasını yasaklayan konular olduğunda kuralları tanımlayabilirsiniz. Dahası, formları ve şifreleri yönetebilir, robots.txt dosyasını içe veya dışa aktarabilir, başlıkları değiştirebilir veya İnternet’e bağlanmak için bir proxy yapılandırması uygulayabilirsiniz.

ASP.NET, HTML ve XML arasında site haritası sağlayıcısı seçmek mümkündür. Programdan site haritası güncellendiğinde otomatik olarak FTP ve ping arama motorları üzerinden dosya yüklemesini, maksimum derinlik düzeyini ayarladıktan sonra hızlı bir tarama gerçekleştirmesini, web sitesinin boyutuyla grafikleri görüntülemesini, boş meta verileri, eklentileri yönetmesini, bağlantı haritalarını temizlemesini isteyebilirsiniz. , ve bunun gibi. Bunlar, bu yazılım yardımcı programı tarafından sağlanan seçeneklerin sadece bir parçasıdır.

Uygulama işletim sistemini asmak, çökmek veya hata mesajlarını görüntülemek için tetiklemediğinden, her şey testlerimizde sorunsuz çalıştı. Şaşırtıcı bir şekilde, düzgün çalışması için düşük CPU ve RAM’e ihtiyaç duyduğundan bilgisayar performansı üzerinde düşük bir etkiye sahipti.

Zengin özelliklerini ve yapılandırma ayarlarını göz önünde bulundurarak, kullanımının ücretsiz olduğu gerçeğinden bahsetmemek gerekirse, Cyotek Site Haritası Oluşturucu, ayrıntılı kurallarla site haritaları oluşturmak için güvenilir bir asistan olduğunu kanıtladı ve deneyimli kullanıcıların gereksinimlerini karşılamalıdır.

 

 

 

 

Yazan: meto

Cyotek Sitemap Creator 1.2.0 build 456 YAPILAN YORUMLAR