Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cyotek_Sitemap_Creator_ikon-removebg-preview

Cyotek Sitemap Creator 1.2.0.742 beta

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Cyotek Sitemap Creator – Sitemap Site Haritası Oluşturma Yazılımı

 

Cyotek Sitemap Creator, web siteleri için site haritası oluşturmak adına sizlere büyük kolaylık sağlayan ücretsiz bir sitemap oluşturma programı olarak verimlilik sağlar.

Web sitenizi analiz etmek, Google, ASP.NET ve HTML site haritaları oluşturmak, eksik sayfaları tespit etmek, Web sitenizdeki sayfaları ve bağlantıları listelemek için Site Haritası Oluşturucu‘yu kullanın. Programın kurulumu için bilgisayarda .NETFramwork kurulu olmalıdır.

Kurulum prosedürünün tamamlanması uzun zaman almaz ve dosyalara, örneklere ve raporlara ek olarak uzantılar ve eklentilerle ilgili herhangi bir bileşeni hariç tutabilirsiniz: FTP üzerinden site haritası yüklemeleri, arama motoru ping’leri, site haritası önizlemeleri, robots.txt içe aktarma / dışa aktarma, RSS bildirimleri ve görsel bağlantı eşlemeleri.

Net bir yapıya sahip büyük bir pencereden oluşan profesyonel bir arayüze sarılmış olan Cyotek Site Haritası Oluşturucu, URL’leri kontrol etmek için bir web sitesi açmanıza izin verir.

Kuralları, formları ve şifreleri yönetme

Bağlantılar, kalıplar, inklüzyonlar, hariç tutmalar, tarama içeriği, tam URI, resimler veya çocukların söz konusu kuralları devralmasını yasaklayan konular olduğunda kuralları tanımlayabilirsiniz. Dahası, formları ve şifreleri yönetebilir, robots.txt dosyasını içe veya dışa aktarabilir, başlıkları değiştirebilir veya İnternet’e bağlanmak için bir proxy yapılandırması uygulayabilirsiniz.

ASP.NET, HTML ve XML arasında site haritası sağlayıcısı seçmek mümkündür. Programdan site haritası güncellendiğinde otomatik olarak FTP ve ping arama motorları üzerinden dosya yüklemesini, maksimum derinlik düzeyini ayarlayabilirsiniz. Daha sonra hızlı bir tarama gerçekleştirmesini, web sitesinin boyutuyla grafikleri görüntülemesini, boş meta verileri, eklentileri yönetmesini, bağlantı haritalarını temizlemesini isteyebilirsiniz. Bunlar, bu yazılım yardımcı programı tarafından sağlanan seçeneklerin sadece bir parçasıdır.

Uygulama işletim sistemini asmak, çökmek veya hata mesajlarını görüntülemek için tetiklemediğinden, her şey testlerimizde sorunsuz çalıştı. Şaşırtıcı bir şekilde, düzgün çalışması için düşük CPU ve RAM’e ihtiyaç duyduğundan bilgisayar performansı üzerinde düşük bir etkiye sahipti.

Zengin özelliklerini ve yapılandırma ayarlarını göz önünde bulundurarak, kullanımının ücretsiz olduğu gerçeğinden bahsetmemek gerekirse, bu program, ayrıntılı kurallarla site haritaları oluşturmak için güvenilir bir asistan olduğunu kanıtladı. Böylece deneyimli kullanıcıların gereksinimlerini karşıladı.

Cyotek Sitemap Creator VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Cyotek Sitemap Creator

PROGRAM İNCELEME VİDEOSU

 

 

 

Yazan: meto

Cyotek Sitemap Creator 1.2.0.742 beta YAPILAN YORUMLAR