Cyotek WebCopy ikon

Cyotek WebCopy 1.8.3.768

Cyotek WebCopy – Çevrimdışı Web Sitesi Sörf Programı

 

Cyotek WebCopy, web sitesinin tamamının yapısını çevrimdışı görüntülemeye hazırlamak için bilgisayarınıza indirmenizi sağlar.

Bu yöntem, Internet erişiminin sınırlı olduğu durumlar için kullanışlıdır ve Internet bağlantısının toplam maliyetini azaltmanıza yardımcı olur. Uygulamanın aslında yaptığı, seçilen web sitesini taramak ve yapısının tam bir çevrimdışı temsilini oluşturmaktır. Tüm içerik kullanıcı tanımlı bir konuma indirilir, ancak tüm kaynaklara bağlantılar düzenlenir ve yerel yolu işaret etmek için yeniden düzenlenir ve yeniden eşlenir, böylece web sayfalarına çevrimiçi olduğunuzda erişebilirsiniz. Kullanım kolaylığı bu uygulamayı öne çıkaran en önemli avantajlardan biridir. Kullanıcıların tarama işlemine başlamak için işlem için URL’ye girmeleri gerekir.

Bir web sitesinin çok fazla web sayfası içermesi ve tüm içeriğin depolanması sabit diskinizde çok fazla depolama alanı kaplıyorsa, bu program yalnızca bir bölümünü veya bölümünü karşıdan yükleyebilir. Bu görev, daha gelişmiş kullanıcılar için basit kurallar, etki alanı adları, aracı dizeleri ve düzenli ifadeler kullanılarak gerçekleştirilir. Ayrıca, uygulamaya bir URL indirmesi ve çevrimdışı kopyaya eklemesi için talimat verebilir, ancak taramayabilirsiniz.

Cyotek WebCopy, bir web sitesinin kimlik doğrulaması gerektiren sayfalar içerdiği durumları da düşünmüştür. Böylece, gerçek çözümleme yordamına geçmeden önce kimlik bilgilerini giriş yapabilir veya programın sizi kullanıcı adları ve parolalar için sormasını sağlayabilirsiniz. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra, bulunan URL’leri görüntülemek ve filtrelemek için dahil edilen bağlantı haritası görüntüleyicisini kullanabilirsiniz. Hata raporları ve medya kaynağı istatistiksel verileri de mevcuttur.

Cyotek WebCopy

Yazan: meto

Cyotek WebCopy 1.8.3.768 YAPILAN YORUMLAR