Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Database Cleaner ikon

Database Cleaner 1.4

Database Cleaner – Veritabanı Temizleme Yazılımı

 

Database Cleaner, sadece profesyoneller tarafından değil, aynı zamanda acemi kullanıcılar için de kullanımı kolay bir yazılımdır.

Program, uzman ve profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından çok dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır. Binlerce satır içeren büyük listeleriniz varsa, tüm yinelenen satırları manuel olarak silmek gerçekten çok zordur.  Hepsini ortadan kaldırdığınızdan asla emin olamazsınız. DB Temizleyici sizin için işi yapar ve e-tablolarınızda hiçbir yinelenen satır bırakmaz.

Uygulamanın ana penceresi son derece kullanıcı dostu ve sezgiseldir, hem deneyimli kişiler hem de acemiler için oldukça kullanışlıdır, çünkü onunla çalışmak için minimum düzeyde çaba gerektirir. Hızlı erişim için, ilgili tüm işlevler Veritabanı Temizleyicinin şeridinde bulunur. XLS, XLSX, TXT / CSV, MDB, ACCDB, Microsoft SQL veya MySQL gibi çeşitli formatları destekleyerek çalışmak istediğiniz veritabanı dosyasını içe aktarmanıza olanak tanır ; son ikisi kimlik doğrulaması yapmanızı ve sunucuya bağlanmanızı gerektirir.Bu Veritabanı Temizleyici, yalnızca yinelenen kayıtları değil, aynı zamanda ana listede bulunmayan girdileri gösteren ve size yalnızca hedef listesinde bulunmayan kayıtları alma seçeneği sunan benzersiz bir özelliğe de sahiptir. E-posta listenizden veya veritabanından yanlış e-posta adreslerini bulup değiştirmenizi sağlar. Hatalı veriler, potansiyel iş veya müşterilerin kaybedilmesine yol açar. Yalnızca yanlış e-posta kimliklerini bulmakla kalmaz, düzeltmek için önerilerde bulunur. İndirme butonuna tıkladığınızda direkt olarak satın alma sayfasına yönlendirileceksiniz.

Başlamak için, temizlemek istediğiniz dosyayı ‘Tablo Aç’ işlevi aracılığıyla içe aktarabilir, tercih edilen görselleştirme seçeneklerini seçebilir ve ardından Veritabanı Temizleyici ana penceresine verileri yükleyebilirsiniz. ‘İstatistikler’ sekmesi, belirli kayıt türlerine odaklanabilmek için ‘Boş’ veya ‘Doldurulmuş’ alanların grafik görselleştirmesi için kullanılabilir.

‘Yinelenenleri Bul’ bileşeni, hedeflenen ‘Sütun Adı’nın türünü belirleyip ardından’ Aramayı Başlat ‘düğmesine basarak’ Tam Eşleşme ‘veya’ SoundEx Eşleşmesi ‘aramanızı sağlar. Tespit edilen gereksiz girişler birkaç fare hareketiyle silinebilir. ‘İkinci Listeyi Eşleştir’ özelliğini kullanarak, ‘Eşleşmeyen Kayıtları’ Veritabanı Temizleyiciye aktarabilir ve ilgili öğeleri mevcut dosyanıza ekleyebilirsiniz. Diğer araçlar arasında ‘E-posta Temizleyici’, ‘Metin Temizleyici’ ve ‘Büyük Harf Temizleyici’ bulunur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

 

Database Cleaner

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Database Cleaner - Veritabanı Temizleme Yazılımı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Database Cleaner 1.4 YAPILAN YORUMLAR