Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DaVinci Resolve ikon

DaVinci Resolve 18.0 beta 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

DaVinci Resolve – Profesyonel Video Düzenleme Programı

 

DaVinci Resolve, profesyonel çevrimdışı ve çevrim içi düzenleme, renk düzeltme, sesli mesaj prodüksiyonu ve şimdi görsel efektleri tek bir yazılım aracında birleştiren harika bir platform. Ayrıca, farklı yaratıcı yeteneklere sahip insanları bir araya getirmenize de olanak sağlar.

Tek bir tıklamayla anında düzenleme, renk, efektler ve sesler arasında geçiş yapabilirsiniz. DaVinci Resolve ile her şey aynı yazılım uygulamasında olduğundan, ayrı yazılım araçları arasında dosyaları dışa aktarmanız veya çevirmeniz gerekmez. Hollywood sinema filmleri, televizyon programları ve reklamları ile ilgili projelerde kullanılmaktadır.

Bu program, gerçek işbirliği için tasarlanan tek post prodüksiyon yazılımıdır. Birden fazla editör, yardımcı, renkçi, VFX sanatçısı ve ses tasarımcısı aynı proje üzerinde aynı anda çalışabilir. Yeni özellikler arasında LUT tarayıcısı, paylaşılan notlar, çoklu oyun başlıkları, 8K up-rezzing Super Scale HD, yığılmış zaman çizelgeleri, ekran açıklamaları, altyazı ve altyazı araçları, daha iyi klavye özelleştirmesi, yeni başlık şablonları ve çok daha fazlası var! Ücretsiz video düzenleme programı arayanların sahip olabilecekleri en profesyonel video düzenleme programı.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

DaVinci Resolve

 

 

Yazan: meto

DaVinci Resolve 18.0 beta 3 YAPILAN YORUMLAR