Deep_Freeze_Enterprise_ikon-removebg-preview

Deep Freeze Enterprise 8.55.220.5505

Deep Freeze Enterprise – Bilgisayarı Sistem Koruma Programı

 

Deep Freeze Enterprise, bilgisayarın BT Yöneticisi tarafından tanımlanan istenen yapılandırması ve ayarlarının anlık görüntüsünü dondurarak sistemi korur.

Yeniden başlatma ile istenmeyen veya yetkisiz değişiklikler sistemden tamamen silinir, yetkiniz olmadan yüklenen tüm yazılımları tek bir yeniden başlatma ile kaldırır. Yazılımı geri yüklemek için yapılan bu yeniden başlatma, kalıcı yapılandırma değişikliklerini önlerken son kullanıcılara sınırsız sistem erişimi sağlar ve Her yeniden başlatmada % 100   kurtarma sağlar.Deep Freeze’in güçlü sıfırlama mekanizması, sıfır gün tehditleri de dahil olmak üzere sisteminizdeki tüm kötü amaçlı değişiklikleri temizlemenin basit ve etkili bir yoludur. Sistemin yeniden başlatılması, herhangi bir kötü amaçlı yazılımı yok eder ve anında bilinen güvenli bir duruma geri yükler.

MBR Koruması özellikleri, Ana Önyükleme Kaydı için rootkit enjeksiyonlarından ve diğer değişikliklerden korunarak gelişmiş güvenlik sağlar ve güvenliğinizi kurşun geçirmez hale getirir. ThawSpace özellikleri, kullanıcıların bilgisayarda ayrı bir fiziksel bölüm olmasa bile önemli verileri tutmak için sanal bölümler oluşturmalarına olanak tanır.

Deep Freeze Enterprise

 

 

Yazan: meto

Deep Freeze Enterprise 8.55.220.5505 YAPILAN YORUMLAR