Hızlı Arama Robotu
Deep_Freeze_Enterprise_ikon-removebg-preview

Deep Freeze Enterprise 8.63.220.5634

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

Deep Freeze Enterprise – Bilgisayarı Sistem Koruma Programı

 

Deep Freeze Enterprise, bilgisayarın BT Yöneticisi tarafından tanımlanan istenen yapılandırması ve ayarlarının anlık görüntüsünü dondurarak sistemi korur.

Yeniden başlatma ile istenmeyen veya yetkisiz değişiklikler sistemden tamamen silinir, yetkiniz olmadan yüklenen tüm yazılımları tek bir yeniden başlatma ile kaldırır. Yazılımı geri yüklemek için yapılan bu yeniden başlatma, kalıcı yapılandırma değişikliklerini önlerken son kullanıcılara sınırsız sistem erişimi sağlar ve Her yeniden başlatmada % 100   kurtarma sağlar.Deep Freeze’in güçlü sıfırlama mekanizması, sıfır gün tehditleri de dahil olmak üzere sisteminizdeki tüm kötü amaçlı değişiklikleri temizlemenin basit ve etkili bir yoludur. Sistemin yeniden başlatılması, herhangi bir kötü amaçlı yazılımı yok eder ve anında bilinen güvenli bir duruma geri yükler.

MBR Koruması özellikleri, Ana Önyükleme Kaydı için rootkit enjeksiyonlarından ve diğer değişikliklerden korunarak gelişmiş güvenlik sağlar ve güvenliğinizi kurşun geçirmez hale getirir. ThawSpace özellikleri, kullanıcıların bilgisayarda ayrı bir fiziksel bölüm olmasa bile önemli verileri tutmak için sanal bölümler oluşturmalarına olanak tanır.

Bilgisayarın yeniden başlatılmasını, kapatılmasını planlayabilir ve iş istasyonlarını bakım moduna girebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, olay iptaline izin verebilirsiniz. Kullanıcılar, hedef bilgisayarın kullanıcı haklarını ve izinlerini kontrol etmek için başka seçeneklere de sahiptir. Komut satırı seçenekleri devre dışı bırakılabilir ve kullanıcı değişikliklerini önlemek için saat dondurulabilir.

Ayrıca, hedef bilgisayara bir LAN’da uyandırma komutu gönderebilir veya Deep Freeze Enterprise konsolu aracılığıyla mesajlar gönderebilirsiniz. Bakım modundayken, uygulama hedef makinede Windows güncellemelerini veya başka bir toplu iş dosyasını çalıştırabilir. Makine donduğunda bile, önbelleğe alınmış güncellemeleri uygulayabilir ve bu da süreci daha da hızlı hale getirir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

 

 

Yazan: meto

Deep Freeze Enterprise 8.63.220.5634 BENZER İÇERİKLER
Deep Freeze Enterprise 8.63.220.5634 YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version