Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Deeproot Plant Base ikon

Deeproot Plant Base 2.1.10

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Bitki ve Botanik Bilgi Ansiklopedisi

 

Deeproot Plant Base, bahçe ve yabani bitkiler hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Bahçe projeleri veya büyütme mevsimi için en iyi bitkileri seçmek üzere yardımcı olur.

Tüm bitkiler ile ilgili her şey sabit disk (veya isteğe bağlı olarak harici depolama) veritabanı dosyaları içinde kaydedilir. Program aktif bir okuma ve yazma veritabanı kullanır. Tüm bitki verileri, kullanıcı tarafından düzenlenebilir. Özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş benzersiz kişisel bitki referans kaynağı oluşturmak için kendi bilgi ve fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz. Zaten kurulumda kendi içerisinde yeteri kadar bitki kayıtları bulunuyor.

Deeproot Plant Base, basit bir bitki bilgi ansiklopedisi olarak tasarlanmıştır ve tüm özellikleri buna göre tasarlanmıştır. Güçlü bir veritabanı sistemi üzerine geliştirilmiş olmasına rağmen, hiçbir teknik bilgi ve beceri gerektirmeyecek şekilde kolay kullanılır. Şimdiye kadar pek görülmemiş bir program olan bu ansiklopedik bilgi kaynağı ile, en doğru bitkileri en doğru şekilde yetiştirebilirsiniz.

Deeproot Plant Base

Yazan: meto

Deeproot Plant Base 2.1.10 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları