Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DENOISE projects 2.27

Please wait...

DENOISE projects – Karanlık Fotoğrafların Kalitesini Yükseltme

 

 

DENOISE projects, gece veya karanlıkta çekilen fotoğraflardaki görüntü bozukluğunu düzeltmek için kullanacağınız bir programdır.

Dijital fotoğraf makineleri veya telefon kameraları ile gece yada karanlık ortamda çekilen görüntülerde netlik problemi olmaktadır. Bu tür fotoğraflar hafif sisli veya puslu gibi hiç hoş olmayan bir kalitede çıkar. Bu tatsız durumu şimdiye kadar düzeltecek bir yöntem veya uygulama yoktu.

DENOISE projects programı kullananlar için karanlık veya yarı aydınlık ortamlarda resim çekmek artık sorun değil. Mum ışığında yada herhangi bir karanlık ortamda etkileyici resimler çekmek sizin için çok keyifli olacak. Program ile bu türlü ortamlarda çektiğiniz fotoğraflardaki bu süslü puslu kusurları çözmek ile beraber, fotoğraf bilgilerini değiştirmek sureti ile,  fotoğraflarınızın kalitesini en üst düzeye taşır.

Ateşe ateşle karşılık verin! Fotoğraflarınızın doğal görünümünü bozmadan gürültü seviyelerini belirgin şekilde azaltın. DENOISE projects 2’den yeni geliştirilen Doğal Tanecik Motoru, bir fizik numarası kullanıyor: Birincisi, görüntü gürültüsü teknik olarak mümkün olan en uzak seviyeye kadar azaltılırı. Program daha sonra ikinci aşamada görüntüye tam olarak film tanesi yerleştirir ve fotoğrafın inanılmaz derecede gerçekçi olmasını sağlar – doğal olarak gerçekçi!

Fotoğraflarınızı saniyeler içinde analiz eder ve onlarca görüntü önerileri sunar. Burada kontrol panelini kullanmaya veya herhangi bir slayt kontrolünü düzenlemeye gerek yoktur. Görüntüdeki gürültüyü olabildiğince hızlı ve stressiz bir şekilde ortadan kaldırmak mı istiyorsunuz? O zaman DENOISE projects 2, sizin programınız! Akıllı Gürültü Tahmini sayesinde şimdi %40 daha hızlı!

Şimdi daha şeffaf şekilde düzenlenmiştir. Kullanıcı yönlendirmesi daha sezgisel olarak çalışır, ilk içgüdüleriniz 4K monitörde çalışırken bile sizi her zaman mantıklı bir sonraki adıma yönlendirir.

DENOISE projects 2

DENOISE projects

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
DENOISE projects
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
DENOISE projects 2.27 YAPILAN YORUMLAR