Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dev Secure 4.2.784

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dev Secure  – Ücretsiz Yerli Antivirüs Programı

 

Dev Secure, yerli DevlopSOFT  firması tarafından geliştirilen casus yazılımları ve virüsleri temizlemek için kullanacağınız antivirüs programı.

Öncelikle yerli bir yazılım olması oldukça önemli. Diğer antivirüs programları ile karşılaştırıldığında, işlevsellik açısından oldukça mükemmel bir program olmakla beraber, kullanışlı olduğu fakat bazı eksiklikler olduğu ile ilgili kullanıcı görüşleri görülmekte.

Biz kendimiz denediğimizde, yerli ürün olması ile beraber tarama sonuçlarını baz alarak beş yıldız vermeyi uygun gördük. Ayrıca gereksiz işe yaramaz dosyaları silerek bilgisayarın yükünü de azalttı. Gerçekten de çok mükemmel diyebileceğimiz bir arayüze sahip olmasa da, sürekli olarak geliştirilerek bu açığın kapanacağına inanıyoruz.

Bununla beraber programı kurmadan önce bilgisayarımızda ki virüs varlığını biliyorduk. Program sadece gereksiz işe yaramaz dosyaları silmekle kalmayıp, bu virüsleri de bularak temizledi. İşlevsellik anlamında bizim için önemli olanda buydu zaten. Programın Android mobil uygulaması da bulunuyor.

Dev Secure

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

 Kablosuz ağ analizi sayesinde bağlandığınız ağları anlık olarak denetler.
 Akıllı tarama özelliği sayesinde uygulamalarınızı hızlı ve etkili bir biçimde denetler
 Risk denetim mekanizması sayesinde tehdit oluşturabilecek riskler analiz edilir ve kullanıcıya sunulur.
 Sistem koruması.
 Analiz raporu
 Düşük sistem gereksinimi
 Kolay kullanım
 Yerli üretim

Yazan: meto

Dev Secure 4.2.784 BENZER İÇERİKLER
Dev Secure 4.2.784 YAPILAN YORUMLAR