Discord ikon

Discord 0.0.307

Discord – Oyun içi Sohbet Uygulaması

 

Discord, arkadaşlarınızla oyun oynarken sohbet etme imkanı sağlayan bir sohbet uygulamasıdır. Bu uygulama ile davet aldığınız sunucuları kullanabileceğiniz gibi kendi sohbet sunucularınızı oluşturabilirsiniz.

Bu program çeşitli platformlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Skype ve TeamSpeak gibi benzer bir iletişim programı olma özelliğine sahiptir. Windows, Android, iOS, Mac işletim sistemleri için kullanılan sürümleri mevcuttur. Oyun oynayanlar için oldukça kullanışlı iletişim yazılımı olduğu görülüyor. 2019 yılı verilerine göre dünya genelinde 250 milyonu aşkın bir kullanıcıya sahiptir.

Okul kulübü, oyun grubu, dünya çapında bir sanat topluluğu veya birlikte takılmak isteyen bir avuç arkadaş olmanız fark etmez, Discord her gün konuşmayı ve daha sık vakit geçirmenizi sağlar. Daha çok davet usulü ile sohbet edilen bir platform olmakla beraber, konulara göre kanallara ayrılan sunuculara sahiptir. Bu kanallarda grup konuşmalarını işgal etmeden diğer dostlarınızla beraber çalışabilir, paylaşabilir veya güncel konularınızı görüşebilirsiniz.

Not: Bu sayfamızdan, Windows, Android, iOS ve Mac sürümlerini indirebilirsiniz.

Discord

 

 

Yazan: meto

Discord 0.0.307 YAPILAN YORUMLAR