Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Disk Drill 5.0.734

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Disk Drill – Veri Kurtarma Yazılımı

 

Disk Drill, windows işletim sistemli bilgisayarınızda her hangi bir nedenden dolayı silinmiş dosyaları kurtarmak için kullanacağınız ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır.

Veri kaybı, bilgisayar kullanan hemen hemen herkes için ortak bir sorundur. Elektrik kesintileri veya virüs saldırıları yada elde olmayan kazalar, değerli dosyalarınızı kaybetmenize sebep olabilir.  Başarısız bir önyükleme sürücüsü veya hatta bir disk bölümüne zarar veren kusurlu bir yazılım da veri kaybı oluşturabilir. Bazen de verileri kendiniz isteyerek silersiniz. Tüm bunlara rağmen bazı durumlarda dosyaları geri getirmek için  kullanabileceğiniz birçok veri kurtarma programı olduğunu zaten biliyorsunuz.  Disk Drill veri kurtarma programı da bu programlardan biridir.

Office belgeleri, iletileri ve medya dosyaları da dahil olmak üzere Windows’daki her türden silinen dosyayı hızlı ve kolay bir şekilde kurtarmanızı sağlar. Disk Drill, bir HDD’den, USB sürücüsünden veya herhangi bir tür disk tabanlı depolama ortamından silinen dosyaları yalnızca birkaç tıklama ile geri yükleyen ücretsiz bir veri kurtarma yazılımıdır.

Windows 10, 8, 7, XP veya Vista için bu veri kurtarma yazılımını kullanarak, hemen hemen her tür depolama aygıtından silinen verileri kurtarabilirsiniz. Desteklenenlerin listesi bilgisayarınızın dahili sabit diskini, harici USB sürücülerini, SD ve CF kartlarını, diğer hafıza kartlarını, dijital kameraları, katı hal sürücülerini (SSD), flash sürücüleri vb. İçerir.

Hızlı tarama veya derin tarama türlerini tercih edebilirsiniz. Elbette derin tarama daha uzun sürmektedir. Ancak kayıp dosyaları bulmak için  gerçekten derin tarama önemlidir. Ayrıca, silinmemiş ancak Dosya Gezgini’nde görülemeyen dosyaları bulmanıza yardımcı olabilecek bir prosedür olan kayıp bölümleri aramayı veya mevcut verileri tahsis etmeyi de seçebilirsiniz.

Not: Kaybolan verileri tarama ve bulduğu verileri sonuç listesinde gösterme işlemleri ücretsiz olarak yapılsa da, kurtarma seçeneği için lisans yönlendirmesi yapmaktadır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Disk Drill

İNCELEME VİDEOSU

 

Yazan: meto

Disk Drill 5.0.734 YAPILAN YORUMLAR

  • meto
    4 ay önce

    Sizler sağ olun.

  • ahmet yldz
    4 ay önce

    emeginize sağlk faydalandm