Disk Drill 4.0.537

Disk Drill – Veri Kurtarma Yazılımı

 

Disk Drill, windows işletim sistemli bilgisayarınızda her hangi bir nedenden dolayı silinmiş dosyaları kurtarmak için kullanacağınız ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır.

Office belgeleri, iletileri ve medya dosyaları da dahil olmak üzere Windows’daki her türden silinen dosyayı hızlı ve kolay bir şekilde kurtarmanızı sağlar. Windows için Disk Drill, bir HDD’den, USB sürücüsünden veya herhangi bir tür disk tabanlı depolama ortamından silinen dosyaları yalnızca birkaç tıklama ile geri yükleyen ücretsiz bir veri kurtarma yazılımıdır. Windows 10, 8, 7, XP veya Vista için bu veri kurtarma yazılımını kullanarak, hemen hemen her tür depolama aygıtından silinen verileri kurtarabilirsiniz. Desteklenenlerin listesi bilgisayarınızın dahili sabit diskini, harici USB sürücülerini, SD ve CF kartlarını, diğer hafıza kartlarını, dijital kameraları, katı hal sürücülerini (SSD), flash sürücüleri vb. İçerir.

Not: Kaybolan verileri tarama ve bulduğu verileri sonuç listesinde gösterme işlemleri ücretsiz olarak yapılsa da, kurtarma seçeneği için lisans yönlendirmesi yapmaktadır.

Disk Drill

 

 

Yazan: meto

Disk Drill 4.0.537 YAPILAN YORUMLAR