Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DiskBoss ikon

DiskBoss 12.9.18

DiskBoss – Sabit Disk Analiz Programı

 

DiskBoss, bilgisayarın sabit diskini analiz etmek için kullanacağınız ücretsiz bir programdır. Program ile bir çok hata taraması yapmak mümkündür.

DiskBoss, diskleri, dizinleri ve ağ paylaşımlarını analiz etmeyi, dosyaları sınıflandırmayı ve kategorilere ayırmayı, yinelenen dosyaları aramayı ve temizlemeyi, kullanıcı tanımlı kurallara ve politikalara göre otomatik dosya yönetimi işlemlerini gerçekleştirmeyi, diskleri senkronize etmeyi sağlayan otomatik, politika tabanlı bir veri yönetimi çözümüdür.

Dizinler ve ağ paylaşımları, toplu dosya silme işlemini gerçekleştirme ve veri silme işlemlerini güvenli hale getirme, dosya ve dizinlerde yetkisiz değişiklikleri tespit etme gibi işlevlere sahiptir. Tüm disk alanı analizi ve dosya yönetimi işlemleri, merkezi ve kullanımı kolay bir GUI uygulamasına entegre edilmiştir; tek bir önceden yapılan analiz ve dosya yönetimi işlemlerinin kullanıcı tanımlı komutlar olarak yapılandırılmasını ve  GUI kullanarak tek bir fare tıklamasıyla gerekli komutların çalıştırılmasını sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

diskboss

İNCELEME VİDEOSU

Site Oylaması
Tarih
Başlık
DiskBoss - Sabit Disk Analiz Programı
Puanı
41star1star1star1stargray

Yazan: meto

DiskBoss 12.9.18 YAPILAN YORUMLAR