Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DiskDigger ikon

DiskDigger 1.23.31.2917

Please wait...

DiskDigger  –  Kaybolan Verileri Kurtarma Yazılımı

 

DiskDigger, bilgisayarınızda, bellek kartınızda veya flash belleklerinizde kaza ile silinen veya kaybolan verileri kurtarmak için kullanacağınız bir yazılımdır.

Verileri kaybetme, zaman zaman bir çok kişinin başına gelebilecek bir problemdir. Bazen önemsiz zannederek yada başka sebeplerden dolayı verilerimizi silebiliriz. Sonradan farkettiğimizde iş işten geçmiştir. Artık böyle bir sorun olmayacak. Benzer bir çok veri kurtarma yazılımı geliştirildi. Bunlardan biri de, DiskDigger veri kurtarma yazılımıdır.

DiskDigger ile, bilgisayarınızın sabit diskinde, flash bellekte, CD ve DVDV’lerde, hafıza kartında ve hatta fotoğraf makinenizin hafıza kartında kaybettiğiniz verileri geri alabileceksiniz. Kaybolan verilerinizin türü ne olursa olsun hiç farketmez. Müzik, video, belge, resim ve daha bir çok veri türlerinizi geri kazanabilirsiniz.

Yazılımın Desteklediği Depolama Aygıtları: Sabit diskler, USB flash sürücüler, bellek kartları, CD, DVD ve disketler.  Bu aygıtlar üzerindeki kaybolan verileri, bu yazılım sayesinde geri kurtarabilirsiniz. Program, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP ve Linux işletim sistemlerine göre geliştirilmiştir. Daha önce kaybolan verileriniz konusunda nasıl bir çözüm bulabileceğiniz konusunda bir fikriniz olmadıysa, bu yazılım kaybolan verilerinizi kurtarmak için size çözüm sağlayacaktır. Bu yüzden arşivlerinizde saklayabileceğiniz önemli bir yazılımdır.

DiskDigger

Özellikleri:

 Kurtarılacak dosya aramalarında filtreleme özelliği
 Ad, tarih ve boyutlarına göre dosya sıralaması
 FAT (FAT12, FAT16, FAT32), NTFS ve exFAT bölümleri desteği
 Kaybolan dosyaları ve tüm alt dosyalarını bulma
 Fotoğraf ve videoları bulma
 Ses dosyalarını bulma
 Her türlü metin ve pdf belgeleri bulma
 Tüm sıkıştırma formatlarında sıkıştırılmış dosyaları bulma

PROGRAMIN VİDEOSU

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
DiskDigger
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
DiskDigger 1.23.31.2917 YAPILAN YORUMLAR