Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DiskGenius 5.4.6.1432

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

DiskGenius – Veri Kurtarma Yazılımı

 

DiskGenius, veri kurtarma, disk bölümü yönetimi, yedekleme ve geri yükleme ile ilgili çeşitli kullanışlı özelliklerle birlikte gelen mükemmel bir yardımcı programdır.

Bu uygulama ile bölümleri, yedekleme sistemini oluşturabilir, yeniden boyutlandırabilir, klonlayabilir, yedekleyebilir ve sabit disk, RAID, çıkarılabilir diskler ve sanal disklerden silinen veya eksik dosyaları ve bölümleri kurtarabilirsiniz.

Anahtar özellikler: Dosya ve bölüm kurtarma – Boşaltılmış geri dönüşüm kutusu, kazayla silme, disk biçimlendirme, RAW sürücü, kayıp bölüm, virüs saldırısı, sistem ön yüklenebilir sorunlar gibi tüm veri kaybı senaryolarından kayıp veri veya bölüm kurtarmanıza olanak sağlar.Disk ve bölüm yönetimi – oluşturma, biçimlendirme, yeniden boyutlandırma, genişletme, bölme, görüntü, klonlama, gizleme veya etkin bölüm, yeniden bölümleme diski, görüntü diski vb. Destekler MBR ve GPT diskleri desteklenir.

Disk ve bölüm dönüştürme – Veri kaybı olmadan MBR ve GPT arasında bölüm tablosunu dönüştürün, verilere zarar vermeden dinamik diski temel diske dönüştürün, sanal disk formatını dönüştürün, veri kaybetmeden birincil bölümü mantıklı hale getirin.

Yedekleme ve geri yükleme – Bölüm kaybı sorununu önlemek için yedekleme bölümü tablosu; bilgisayarı herhangi bir hasara karşı korumak için işletim sistemini, yüklü uygulamaları, ayarları ve verileri yedekleyin; disk veya bölüm klonlamak ve bölüm ve diskler için görüntü oluşturmak.

İşletim bölümlerini ve sanal disk veya disk görüntüsü dosyalarını içeren işletim sanal disk dosyalarını (örn. VHD, VMDK, VDI), “.img” disk görüntü dosyalarını vb. Destekleyin. WinPE önyüklenebilir diski oluşturun ve sistem çöktüğünde veya bilgisayarınızda işletim sistemi olmadığında disk bölümünü yönetebilirsiniz.

Onaltılı düzenleyici – Onaltılı düzenleyici, kullanıcıların ham onaltılı verileri düzenlemesine ve verileri manuel olarak kurtarmasına yardımcı olmak için yerleştirilmiştir. Tüm depolama aygıtları için bozuk sektörleri kontrol edin ve onarın ve HDD S.M.A.R.T. bilgi.

Verileri silme – Verilerin asla kurtarılmaması için dosyaları tamamen silme, diski veya bölümü silme veya boş disk alanını silme yapar. Tüm NTFS, FAT16, FAT32, exFAT, Ext2, Ext3 ve Ext4 dosya sistemleri desteklenmektedir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

DiskGenius

 

 

Yazan: meto

DiskGenius 5.4.6.1432 BENZER İÇERİKLER
DiskGenius 5.4.6.1432 YAPILAN YORUMLAR