Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
doPDF ikon

doPDF 11.7.357

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

doPDF – PDF Oluşturma Programı

 

DoPDF ile belgelerinizi saniyeler içinde PDF formatına dönüştürebilirsiniz. PDF geliştirme programları arasında en kolay ve en kullanışlılarından biridir.

DoPDF programını bilgisayarınıza yükledikten sonra, program yazıcı listesinde sanal yazıcı olarak görünür. Microsoft Word, WordPad, Not Defteri ile PDF’ye dönüştürmek için hazırladığınız belgeler, Yazdır’ı tıklattığınızda yazıcı seçeneklerini göreceksiniz. DoPDF’yi buradaki listeden yazıcı olarak etkinleştirip tamam deyince, dosyanız PDF biçiminde kaydedilecektir.

İnternette sıkça karşılaştığımız PDF uzantılı yüksek kaliteli belgeler bu ve benzeri yazılımlar tarafından oluşturulmaktadır. PDF kalitesinde belge oluşturmak istiyorsanız, bu küçük boyutlu, kolay ve kullanışlı yazılımı kolayca yapabilirsiniz. Bir çok kişinin nasıl yapıldığını bilmedikleri PDF uzantılı belgeleri bu program saysinde kolayca yapabilirsiniz.

Neden belgeleri kağıda yazdırmak yerine PDF dosyaları oluşturmak sayesinde gezegendeki ağaçları kurtarmıyorsunuz? Dopdf türkçe olarak indirebilir ve ücretsiz olarak kullanılabilir. Böylece sizler de kağıt yerine, dijital medyada belgeler oluşturarak doğaya katkıda bulunabilirsiniz.VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

doPDF

KULLANIM VİDEOSU

Özellikler:

64 bit desteği sağlar ve sorunsuz olarak çalışır.
3. parti uygulamalara ihtiyaç duymadan [Ghostscript benzeri] dönüştürme yapar. Bunu kurulum dosyasının boyutundan anlayabilirsiniz.
72dpi ile 2400dpi arasında seçim yapabilirsiniz.
Mevcut A4, A5, A6, Mektup, … şablonlarından seçebilir ya da özel sayfa ebatı belirleyebilirsiniz
PDF belgelerde arama yapılabilecek şekilde dönüştürme işlemi gerçekleştirir.
Şu anda desteklenen 20 dilden istediğinizi seçerek, ara birim dilini değiştirebilirsiniz. (çevirmenler ve diller)
Kurumsal ve kişisel bilgisayarlarda ücretsiz olarak kullanılabilir.

TANITIM VİDEOSU

 

Yazan: meto

doPDF 11.7.357 YAPILAN YORUMLAR